Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

0%
  (17 kliendi tagasisidet)

  Dr.OHHIRA® 5-AASTANE RETSEPT HAPENDATUD TAIMEDE JA PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  30 kotikest

  60.00

  100% vegan

  Teaduslikult tõestatud toime

  100% looduslikust toorainest

  Ei sisalda sünteetilisi lisaaineid

  GMO vaba

  Gluteenivaba

  Laktoosivaba

  Toodetud naturaalsel kääritusmeetodil

  Laos

  Osta ja kogu 60 boonuspunkti!

  Tootest pikemalt

  • 5-aastane kääritamine
  • Suur kiudainete hulk ja mitmekesisus
  • Pakitud 2,5 grammi kaaluvatesse pakikestesse, mis on võrdne 6 kapsli suuruse annusega.

  OM-X® sünbiootiline pasta tasakaalustab keha õrna mikrofloorat, tugevdab immuunsüsteemi ja toetab tervet soolestikku. On tõestatud, et selles sisalduvad kasulikud bakterid kleepuvad käärsoolde, kõrvaldavad seedimise käigus tekkinud toksilised kõrvalproduktid, toetavad seedetrakti limaskesta (vajalik toitainete imendumiseks) ja säilitavad jämesooles orgaanilisi happeid saavutades optimaalse pH taseme.

  OM-X® pasta puhul on tegu patendeeritud seguga, mis koosneb:

  • 92st looduslikult kasvavast taimest nagu näiteks ravimtaimed, puuviljad, köögiviljad, seened ja merevetikad;
  • 12st piimhappebakteri tüvest;
  • enam kui 500-st postbiootilisest metaboliidist (pH taset balansseerivad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, toetamaks üldist tervist)

  Antud koostisosad  kääritatakse looduslikul temperatuuril viis aastat, mistõttu on selles postbiootilised ühendid eriti kontsentreeritud ja mõjusad.

  Ükski Dr.OHHIRA® toode ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid.

  Sobib veganitele

  Ükski Dr.OHHIRA® probiootikum ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid. 100% taimset päritolu ja sobilik veganitele.

  Miks just Dr.OHHIRA®?

  Kuulus Jaapani mikrobioloog dr Ohhira ühendas kaasaegse teaduse iidse Jaapani kääritamiskunstiga, et luua toode, mis erineb kõikidest muudest turul olevatest probiootilistest toidulisanditest.

  OM-X® pasta on loodud unikaalsest segust, mis koosneb toitainerikastest puuviljadest, juurviljadest, ravimtaimedest, vetikatest ja seentest. Seda unikaalset segu fermenteeritakse igale aastaajale omasel temperatuuril viis aastat. Nii pikk fermenteerimise protsess  loomulikul temperatuuril garanteerib kõige tugevamate bakterite ellujäämise. Samuti tagab see vastupidavuse temperatuurikõikumistele, mis tähendab, et Dr.OHHIRA® pastat ei pea säilitama külmkapis – piisab ka toatemperatuurist.

  Dr.OHHIRA OM-X®  pasta sisaldab endas tõhusaid seedeensüüme. Tegu on tõeliselt biogeenilise tootega, mille fermenteerimise protsess toodab kasulikke mikrotoiteaineid, sealhulgas meile vajalikke vitamiine, mineraale ja aminohappeid. Looduslikult esinevad orgaanilised happed edendavad tervet seedimise pH`d ja julgustavad individuaalse mikrofloora kasvu.

  Terviklikud toidulisandid

  Looduse terviklikud toidulisandid  on toidud mis on kokku surutud tabletiks, valatud kapslitesse/kotikestesse või pulbristatud. Sõna „terviklik“ viitab sellele, et lõpp-produkt — toidulisand — ei sisalda toitude osasid ega sünteetilisi või isoleeritud vitamiine. Ideaalis, neid toiteaineid sisaldavad toidud ei ole kiiritatud ega sisalda pestitsiidide või herbitsiidide jääke. Terviklikud toidulisandid  on ainult ühe sammu kaugusel värskest toidust!

  Looduse terviklikud toidulisandid on toidud, mis on rafineerimata või mida pole eelnevalt töödeldud. Terviklikud toidulisandid ja orgaaniline toit aitavad vältida nn keemilist agrikultuuri. Kontseptiks on inimese mõju loodusele minimaliseerida. See põhineb juhtmõttel, et looduslikud tooted on palju tervislikumad kui inimeste poolt manipuleeritud produktid.

  Looduse terviklikud toidulisandid toimivad palju paremini kui kunstlikud toidulisandid nagu näiteks multivitamiinid. Põhjus miks looduse terviklikud toidulisandid on palju paremad, kui mitte loodulikud, on väga lihtne: inimese keha tunneb ära toitainete suhtarvu terviklikus toidus ja töötleb neid palju kergemini kui toidulisandeid, mis koosnevad isoleeritud või fraktsioneeritud (füüsikaliste ja keemiliste meetodite abil osadeks lahutatud segud) toitainetest. Keha tunneb tervikliku toidu toitaineid ära kui toidu ja seetõttu on võimeline seda palju efektiivsemalt metaboliseerima ja kasutama.

  Sünergia on samuti väga oluline terviklike toidulisandite osa. Koostisained peaksid töötama sünergias ehk tegema omavahel koostööd. Nii tõhustavad nad üksteise imendumist ning efektiivsust.

  Dr.OHHIRA® probiootikumide fermenteerimise protsess saavutab selle, sest kasutab sajandeid vana tarkust, mis keskendub looduse enda sünergilistele omadustele.

  Kasutegurid tervisele

  OM-X`is sisalduvad probiootikumid:

  • taastavad tasakaalu meie seedeelundkonnas;
  • toodavad looduslikke vitamiine nagu B-vitamiin ja K-vitamiin;
  • on abivahendiks seedimisel;
  • aitavad toitainetel imenduda;
  • tugevdavad immuunsüsteemi;
  • kiirendavad paranemist.
  • Oligosahhariidid kui prebiootikumid OM-X`is aitavad hooldada kasulikke baktereid ja stimuleerida nende kasvu.

  Kliiniliselt on tõestatud, et OM-X aitab:

  • võidelda Helicobacter pylori vastu (John Lambert, Monash University);
  • parandada suus olevaid haavandeid (Professor Dato, Dr. Hashim Yaacoob, University of Malaya, 1999);
  • reguleerida neerude tööd (Bio Activity Research & Development, Jaapan);
  • suurendada luude tihedust (Masayuki Kawakami, Kurashi University of Science and Arts, 1998);
  • ravida imikutel esinevat kõhulahtisust (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
  • ravida imikutel kopsupõletikku (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
  • kiirendada haavade paranemist (Dr Muiz, Hospital Kuala Lumpur, 2009).

  Koostisosad

  Dr.OHHIRA® OM-X® pasta sisaldab kombinatsiooni 92st taimset päritolu toorainest - ürtidest, seentest, vetikatest, juurviljadest ja marjadest, mis pärinevad jahedast ja puhtast Jaapani mäestikupiirkonnast ning on segatud puhta allikaveega. Toorainele on lisatud 12 erinevat tüve elavaid piimhappebaktereid ja bifidobaktereid, mis on hoolikalt valitud lähtuvalt nende omavahelisest kokkusobivusest ning funktsionaalsusest.

  Koostisosad

  PEAMISED 14 PREBIOOTILIST KOMPONENTI:

  Galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), kreegiesktrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) viljaesktrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe-ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) esktrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum asutral) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehtede ja varte ekstrakt, vetika Undaria pinnatifida lehtede ja varte ekstrakt, vetika Laminaria japonica lehtede ja varte ekstrakt, happesuse regulaator sidrunhape.

  PROBIOOTIKUMID – Piimhappebakterid (kasutatud fermentatsioonis):

  BIFIDOBACTERIUM
  B.breve M-16V,
  B.infantis M-63,
  B.longum BB536,
  B.lactis Bl-04®

  LACTOBACILLUS 
  L.acidophilus La-14®,
  L.brevis NBRC 3345,
  L.bulgaricus NBRC 13953,
  L.casei TO-A,
  L.fermentum NBRC 3071,
  L.helveticus NBRC 3809,
  L.plantarum TO-A

  STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS 
  NBRC 13957

  POSTBIOOTIKUMID (Toitained toodetud fermentatsiooni käigus)

  Sealhulgas: Lühikese-ahelaga rasvhapped ja teised orgaanilised happed (nagu äädik-, sidrun-, fulvo-, huumus-ja fenüülpiimhapped), oligosahhariidid, polüfenoolid, melanoidiin (antioksüdant), ja väike kogus kelaaditud mineraale, vitamiinid ja aminohapped.

  Üks kotike sisaldab: 750 mg galaktooligosahhariidid, 750 mg fruktooligosahhariidid, 551,12 mg oligosahhariidid (melass), 247,89 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 84,84 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri), 40,57 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 36,15 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 26,55 mg MEREVETIKAD ja 9 mg piimhappebaktereid.

  Kiudainete kogus ühes 2.5 g kotis: 2.49 g
  Piimhappebakterite kogus ühes 2.5 g kotis: 9 mg

  Kõik taimsed koostisosad on kasvatatud Jaapani looduses.

  • Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide.
  • Ei sisalda GMO-sid.
  • Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne.
  • Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust.
  • Sobib veganitele

  Kasutamisjuhised

  Näidustused ja kellele toode on mõeldud?

  • Immuunsussüsteemi eest vastutavatele kasulikele soolebakteritele soodsa keskkonna loomiseks.
  • Neile, kes söövad madala kiudainesisaldusega toitu (vähe taimset toitu).
  • Madala söögiisuga lastele.
  • Eakatele inimestele.
  • Taastumiseks pärast pikaajalist haigust.
  • Väsimuse ja stressi korral.
  • Alatoitumuse korral.

  Kasutamisjuhised:

  • 1 kotike päevas mis tahes kellaajal.
  • Soovitavalt 40 minutit enne või 2 h peale sööki.
  • Suruge kotikese sisu otse suhu ja neelake alla. Võite peale juua leiget vett. Ärge segage kuuma joogi ega söögiga. Pärast koti avamist tarvitage kohe ära.

  Sobib tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.

  Sobib veganitele, kuna ei sisalda loomseid koostisosi. Ideaalne lastele (puudub lämbumisoht) ja täiskasvanutele, kellel on kapslite või tablettide neelamisel füüsilisi raskusi.

   

  Ärge ületage soovitatud annust.

  Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.

  Parim enne: vt pakendilt.
  Partii number: vt pakendilt.
  Tootja: BIOBANK CO. LTD., 388-1 Hirata, Okayama 700-0952, Jaapan.

  Millist Dr.OHHIRA® probiootikumi valida?

  Dr.OHHIRA®
  Standard
  Dr.OHHIRA®
  Deluxe
  Päevane soovituslik annus 1 -2 kapslit
  (1 kapsel 570 mg)
  1-2 kapslit
  (1 kapsel 600 mg)
  1 kotike
  2,5 gr
  100% looduslik koostis
  Piimhappebakterite sisaldus ●●*
  ~1x10⁹
  ca 28,5 miljonit KMÜ-d*
  *kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
  ●●*
  ~1x10¹¹
  ca 30 miljonit KMÜ-d*
  *kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
  ●●●*
  9 mg
  * mitte elavaid piimhappebaktereid
  Postbiootikumide sisaldus ●● ●● ●●●
  Prebiootikumide sisaldus ühes annuses ●●
  95,6 mg
  ●●
  99,2 mg
  ●●●
  249 mg
  Naturaalne kääritamine 3 aasta vältel 5 aasta vältel 5 aasta vältel
  Sobib kasutamiseks raseduse ja imetamise perioodil
  Sobilik imikutele ja lemmikloomadele (kapslist välja pigistatuna) (kapslist välja pigistatuna)
  Toime avaldumise koht Peensool Jämesool Suu, kõri, söögitoru, magu
  Peamised näidustused, mille puhul tarvitada Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, kopsupõletik, kuseteedepõletik, põskkoopapõletik, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), diabeet, üle- või alakaal, isutus, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, hapnikuomastamise suurendamine Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, põiepõletik, kopsupõletik, põskkoopapõletik, diabeet, üle- või alakaal, isutus, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), kõrge vererõhk, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, pärasoolevähi südameveresoonkonna-haiguste ja autoimmuunhaiguste ennetamine, hapnikuomastamise suurendamine. Igemehaigused, kõrvetised, reflukshaigus, maohaavandid, colibakter, külmetus, nõrk immuunsus, soolestiku düsbioos, vähese kiudainesisaldusega menüü, seenhaigused, nahaallergiad (ekseem, psoriaas), kõhupuhitus, seedehäired, kõhukinnisus või lahtisus, beebide gaasivalud, keisrilõikega sündinud beebide mikrobioomi toetuseks, vanuritel soolestiku töö ergutamiseks.
  Sobilik veganitele
  Mida rohkem punkte välja toodud toote kohta, seda suurem antud kasuliku aine sisaldus.

  Klientide tagasiside

  4 arvustust tootele Dr.OHHIRA® STANDARD 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI ELUSBAKTERITEGA, 3 x 30 kapslit

  1. Enna Sirkel (toote omanik)

   Tere! Olen veel liiga vähe aega kasutanud ja ei oska midagi olulist öelda. Praegu muutusi pole märgata.

  2. Merilin Saava (toote omanik)

   Kaup jõudis kohale. Tuli tellitud kaup nagu vaja. Toote enda kohta ei oska veel kommenteerida.

  3. Alisa

   Mitu korda aastas kuuri võib teha?
   Kas Chaga ( musta pässikuga) samaaegselt tohib kasutada?

   • Sven

    Tere Alisa, meie probiootikume võib tarbida igapäevasel ilma vahet pidamata ja võib ka teha kuuridena. Konkreetset aega ette pole nähtud aga meie soovitame tarbida vähemalt 3-kuud ja siis soovi korral teha pausi.

  4. Eva

   Imehea toode, tõesti! Meelega ei avaldanud oma tagasisidet kohe kui toote kätte sain, vaid alles nüüd umbes aasta hiljem võin seda südamerahuga teha. Tellisin endale Magoroku nahaõli, sest minu näonahk, mis üldiselt on suhteliselt heas korras, muutus talviti põletikuliseks ja vinniliseks. Minu vau-efekt ei juhtunud muidugi esimesel korral kui õli kasutasin, aga kasutades seda talvel iga päev pärast näo pesemist hommikuti ja õhtuti, sain lõpuks oma näonaha taas enam-vähem korda. Eks vahepeal mõni punn ikka tekib, aga näonaha üldine seisund on nüüd kõvasti parem, kui aasta tagasi. Mulle nii meeldib Magoroku nahaõli tekstuur, igakord kui tunnen, et nahk on kuiv ja pingul, on tõsiselt mõnus, kui saan lõpuks oma nahale Magoroku nahaõli panna, tunnen koheselt kuidas nahk muutub taas elastseks ja niisutatuks. Magoroku ei jäta nahale sellist ebameeldivat õlist või kreemist kihti nagu mõned teised näohooldustooted, mida olen varem kasutanud. See jätab küll kerge kihi, kuid see mõjub kuidagi väga naturaalse/loomulikuna ja üldse mitte ebameeldivana, vaid just meeldivana, kuna niisutab niiviisi nahka kauem. Eriliselt tänulik olen sellele kreemile just talvel, kui pakane ja külm tuul mu nahka kuivatavad. Ülejäänud aastast ei kasuta ma õli nii regulaarselt, vaid ainult siis kui tunnen, et on vaja. Näiteks on väga hea pärast päikese käes päevitamist nahaõli kasutada, kuna ka päike kuivatab nahka. Igaljuhul jah, ma olen hakkanud väga seda kreemi armastama ning ongi aeg endale nahaõli juurde tellida. Kui sina, kes sa minu kommentaari loed veel kahtled, kas osta või mitte, siis minu soovitan seda nahaõli küll väga soojalt ja usun, et sa ei kahetse.

  Show reviews in all languages (18)

  Esita hinnang

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  0

  Tere tulemast

  Dr.OHHIRA® boonusprogrammi!

  Liitu Dr.OHHIRA® boonusprogrammiga!

  Teeni boonusraha igalt ostult, uudiskirjaga liitumiselt, sõprade kutsumise või tootearvustuse kirjutamisega.

  Kuidas boonusraha koguda?

  Powered by WPLoyalty