Meie kontor

(Kohtumine palun leppida eelnevalt kokku)

Laki 11/2,
Tallinn

Sul on küsimusi?

Tel: (+372) 58144423
E-mail: info@ohhira.ee

Meie inimesed

Sven Kabanen

Tegevjuht

Tel: +372 53 233 238
E-mail: sven@ohhira.ee

Olen aastaid tegelenud Dr.OHHIRA® maaletoojana ja huvi tervise edendamise suhtes saigi alguse isiklikust kogemusest. Haigestusin aastaid tagasi ja hakkasin otsima endale lahendusi. Kes otsib see leiab… Jõudsin artiklite ja informatsioonini, et terve tervis saab alguse soolestikust. Tellisin tol ajal Jaapanist probiootikume ja tänaseks olen aitamas Eesti ja lähiriikide inimesi probiootiliste preparaatide levikuga, et kõigini jõuaks head kogemused justnimelt Dr.OHHIRA® toodetega. Mind see aitas ja üllatavalt kiirelt. Olen tänulik dr Iichiroh Ohhirale, kes juba kümneid aastaid tagasi tõi inimesteni vajalikud retseptid aitamaks kaasa tervise taastamisele ja säilitamisele ning viin seda teadmist südamest edasi. Nii on.

Jana Sandberg

Müügi- ja Arendusjuht

Tel: +372 52 48 355
E-mail: jana@ohhira.ee

Olen töötanud terviseedenduse valdkonnas aastaid ja tänaseks jagan koolitustena teadmisi nii isiklikust tervisealasest kogemusest lähtudes kui ka teoreetiliste õpitud teadmiste baasil. Huvitun geneetikast ja molekulaarbioloogiast ning minu eesmärgiks ongi inimesteni tuua võimalikult loogiliselt teadusalane teadmine, et elu saabki alguse väikseimast osakesest – see on molekul ja seda mõjutades, rikastades oma mõtteviisi, toetades teadlikult närvisüsteemi ja oma keset – soolestikku, paraneb elukvaliteet igal tasandil ja elu on tõeliselt elamisväärne. Terve tervise terviseks.

Kas sul tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust. Vastame esimesel võimalusel.

8 + 12 =

Dr.OHHIRA® probiootikumid pakuvad aktiivset ja ennetavat tervisestrateegiat kogu sinu perele. Nendes väikestes kapslites on võimas mõju, mis lisab positiivsust kõigisse sinu elu osadesse … ja see kõik algab SOOLESTIKUST.