Gerda lugu: Ausalt! Maailma parimad tervisetooted!

Dr.OHHIRA® probiootilised võlutooted jõudsid minuni tänu sõbrale, kes neid mulle soovitas, kui kord jutuks tuli, et olen mõnda aega vaevelnud kummaliste teravate rindkerevalude käes, mis mõnikord nii teravad olid, et lausa hinge kinni võtsid. Ei tea, kas valudest või hirmust valu ees valdas mind samal ajal tunne, justkui süda puperdaks vales rütmis. Lisaks eelnevale veel pidev energiapuudus ja kraksuvad liigesed.

Dr. OHHIRA® toodete kohta lisainfot uurides leidsin palju tagasisidet ja uuringuid, mis kinnitasid KUI paljude tervisehädade puhul on soolestiku tervise parandamisest abi saadud. Nüüd ei olnud enam pikka mõtlemist ja kahtlemist – tervisegurust sõber, keda 100% usaldan ning positiivsed kogemused kasutajatelt üle kogu maailma räägivad iseenda eest. Hankisin omale Dr. OHHIRA® probiootikumi ja kollageeni.

Kuna minu organismi võib pidada keskmisest tundlikumaks, siis märkasin esimesi muutusi põhimõtteliselt kohe. Esimese asjana, et mu energia oli tagasi! Ja rohkemgi veel! Selline power! Juba teisel päeval oli tunda muutust ka seedimises – märgatavalt ja tuntavalt kergem olamine ja isegi meelolu muutus kuidagi helgeks.

Et oma head, muretut ja energilist olemist säilitada, olen otsustanud, et jätkan kuuridega paaril korral aastas. Lisaks üritan teadlikumalt valida, mida söön ja tarbin. Dr.OHHIRA® toidulisandid on siinkohal jälle suureks abiks, sest tunnen, et need toetavad minu stabiilset ja tervislikumat toitumist ja aitavad selle õigel kursil hoida.

Olen siiralt tänulik oma sõbrale, kes mulle Dr.OHHIRA® tooteid soovitas. Need on kindlasti minu ellu tulnud, et jääda ja täie veendumusega: NUMBER 1 TERVISETOOTED KOGU MAAILMAS!

Aitäh,
Gerda Heinmaa

0

Tere tulemast

Dr.OHHIRA® boonusprogrammi!

Liitu Dr.OHHIRA® boonusprogrammiga!

Teeni boonusraha igalt ostult, uudiskirjaga liitumiselt, sõprade kutsumise või tootearvustuse kirjutamisega.

Kuidas boonusraha koguda?

Powered by WPLoyalty

Kuidas boonusraha koguda?

Tootearvustuse kirjutamine

Jaga oma kogemust Dr.OHHIRA® toodete kohta i ga kord peale ostu sooritamist ja me premeerime Sind 10 Dr.OHHIRA® boonusrahaga! ... Less

Kutsu sõber ja teenite mõlemad 5€ boonuskupongi!

Kingi sõbrale 5€ boonuskupong tema esimese ks ostuks Dr.OHHIRA® e-poest. Kui sõber ostu sooritab, premeerime Sindki 5€ boonuskupongiga! 5€ boonuskupong kehtib 7 päeva. Kui seda kehtivuse aja jooksul ei kasutata, muutub see kehtetuks. 5€ boonuskupongi kasutamiseks peab minimaalne ostusumma olema 30€. ... Less

Sünnipäeva soodustus!

-15% täishinnaga toodetelt. Sooduskupong saa detakse välja sünnipäeval ning kehtib 7 päeva peale kupongi väljastamist. ... Less

Lisa sünnikuupäev

Ja teeni 5 Dr.OHHIRA® boonuspunkti!

Ost Dr.OHHIRA® e-poest

1 Dr.OHHIRA® boonusraha igalt kulutatud 1€ Dr.OHHIRA® e-poes ... Less

Liitu boonusprogrammiga

Loo omale boonuskonto ja teeni oma esimesed 1 0 Dr.OHHIRA® boonusraha! ... Less