Aitäh Dr.OHHIRA® probiootikumidele, mis aitasid mul taastuda sigmasoole 3 staadiumi vähi operatsioonist

Tahan jagada oma lugu teekonnast, mis algas 2016 aasta lõpus, kui mul avastati vähk sigmasooles. Selleks ajaks oli see jõudnud juba kolmandasse staadiumisse. Paar päeva enne aastavahetust minu soolestik lõhkes ja kohe toimus esimene operatsioon, kus pesti kõhuõõs ja paigaldati stoom. Kuna aga operatsioonijärgselt tekkisid uued mädakolded, siis 8. jaanuaril oli teine operatsioon.

 

Peale pikka haiglasolekut ja pisut kosumist, tehti märtsi lõpupoole kolmas operatsioon, mille käigus eemaldati vähk koos mõnede muude organitega ja vabanesin ka stoomist.

 

Raviarst soovitas mul läbi teha keemiaravi, 6 korda, kuid teades sellega kaasnevaid kõrgeid riske, otsustasin sellest keelduda. Mul vedas, sest sain haiglast vabanedes kohe järgmisel päeval Dr. Raudsiku vastuvõtule, kelle nõuannete järgi talitades end peagi jalule ajasin. Üks, mida ta mulle soojalt soovitas, olid Dr.OHHIRA® probiootikumid. Neid võtan igapäevaselt siiamaani.

 

Tänaseks on mul enesetunne hea ja kui 2020. aasta mais taas dr Raudsiku juures järjekordses kontrollis käisin, leidsime rõõmuga, et minu soolestiku mikrobioom on täielikult taastunud ja tasakaalus.

 

Selline lugu, mida soovisin jagada lootuses, et ehk on teistelegi toeks ja abiks.

 

Tänud nende toodete eest ja edu!!!

Anu Tšedreki

 

Kui soovid tervise säilitamise ja taastamise teemadel enamat kuulda, tule kuulama terviseloengut “Kuidas olla terve? Loomulikult! Asukohad ja toimumiskuupäevad leiad siit!

Postita kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

0

Tere tulemast

Dr.OHHIRA® boonusprogrammi!

Liitu Dr.OHHIRA® boonusprogrammiga!

Teeni boonusraha igalt ostult, uudiskirjaga liitumiselt, sõprade kutsumise või tootearvustuse kirjutamisega.

Kuidas boonusraha koguda?

Powered by WPLoyalty

Kuidas boonusraha koguda?

Tootearvustuse kirjutamine

Jaga oma kogemust Dr.OHHIRA® toodete kohta i ga kord peale ostu sooritamist ja me premeerime Sind 10 Dr.OHHIRA® boonusrahaga! ... Less

Kutsu sõber ja teenite mõlemad 5€ boonuskupongi!

Kingi sõbrale 5€ boonuskupong tema esimese ks ostuks Dr.OHHIRA® e-poest. Kui sõber ostu sooritab, premeerime Sindki 5€ boonuskupongiga! 5€ boonuskupong kehtib 7 päeva. Kui seda kehtivuse aja jooksul ei kasutata, muutub see kehtetuks. 5€ boonuskupongi kasutamiseks peab minimaalne ostusumma olema 30€. ... Less

Sünnipäeva soodustus!

-15% täishinnaga toodetelt. Sooduskupong saa detakse välja sünnipäeval ning kehtib 7 päeva peale kupongi väljastamist. ... Less

Lisa sünnikuupäev

Ja teeni 5 Dr.OHHIRA® boonuspunkti!

Ost Dr.OHHIRA® e-poest

1 Dr.OHHIRA® boonusraha igalt kulutatud 1€ Dr.OHHIRA® e-poes ... Less

Liitu boonusprogrammiga

Loo omale boonuskonto ja teeni oma esimesed 1 0 Dr.OHHIRA® boonusraha! ... Less