Dermatiit beebil

Beebil dermatiit – Magoroku nahaõli aitab!

Tahan teiega jagada oma kogemust Dr.OHHIRA® Magoroku nahahooldusõliga, mis on saanud meie lemmik beebi nahahooldustooteks.

Ühel päeval avastasin oma 9-kuusel beebil, kes oli just hakanud usinasti roomama, kõhult punase laigu, mis esialgu nägi välja nagu kerge lööve. Kuna tegime samal ajal tutvust ka erinevate uute toitudega sh. allergeenide nagu näiteks tomati ja piimatoodetega, pidasin seda toiduallergiaks. Kui aga päevadel, mil allergeene vältisime, lööve ikkagi hullemaks läks, hakkasin aru saama, et see võib olla siiski midagi muud. Ühel õhtul oli see juba niivõrd kole, et otsisin välja oma Magoroku kreemi ja õlitasin pisikese kõhu enne magamaminekut tublisti sisse.

 

Piltidel on näha lööbe alguspäevi, mil ta kõige hullem oli:

Dermatiit beebil

 

 

 

 

 

 

 

Kuigi juba järgmisel hommikul oli pilt oluliselt parem, pöördusime siiski igaks juhuks perearstile, et kuulda, mis tema asjast arvab. Perearsti diagnoos oli kontaktdermatiit – ehk siis nahapõletik, mis on tekkinud hõõrdumise tulemusena. Saime arstilt ka steroidkreemi retsepti. Ostsin selle küll välja, kuid jätsin igaks juhuks tagavaraks, kui Magoroku ei peaks mõikama. Seniks aga määrisin usinasti Magorokut iga hommik ja õhtu ning võtsime igal hommikul ka Dr.OHHIRA® Deluxe probiootikumi juurde (pigistasin kapsli sisu lapsele otse suhu).  Päev päevalt oli silmnähtavalt paranemist märgata. Viiendaks päevaks oli jälg dermatiidist minimaalne.

 

Siin on lapse kõht peale mõnepäevast Magoroku kasutamist:

Beebi nahalööve

 

 

 

 

 

 

 

Magoroku on meie jaoks üleüldse olnud sünnist saati asendamatu abiline. Soovitan seda kindlasti kõigile beebide vanematele.

 

Millistel puhkudel siis Magoroku on meid aidanud?

 

Vastsündinu naha niisutamine

Kuna minu poja on jaanuari beebi, oli Magorokust meile suur abi juba sünnitusmajas, kus õhk oli hästi soe, kuid väga kuiv. Magoroku päästis vastse ilmakodaniku naha kuivamisest ja usutavasti aitas beebi õrnal nahal uues olustikus kohaneda.

Beebikõõm

Ka titekõõmast saime meie Magoroku abil lahti. Määrisin seda pähe, otse kõõmastele kohtadele ning umbes 10 minutit hiljem hõõrusin sõrmega kõõma lihtsalt maha. Ja nii lihtsalt see läkski.

Mähkmelööve

Kuna Magoroku nahaõli sisaldab hobuserasva, mis teadaolevalt on kõige sarnasem inimese naturaalsele naha rasule, rahustava toimega taimeesktrakte ja naha tugeva mikrobioomi arenguks vajalikke probiootikume, toimis see ka mähkmelööbe puhul rahustava ja niisutava vahendina võrdväärselt mähkmelööbe jaoks mõeldud kreemidega.

 

Postita kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0

Tere tulemast

Dr.OHHIRA® boonusprogrammi!

Liitu Dr.OHHIRA® boonusprogrammiga!

Teeni boonusraha igalt ostult, uudiskirjaga liitumiselt, sõprade kutsumise või tootearvustuse kirjutamisega.

Kuidas boonusraha koguda?

Powered by WPLoyalty

Kuidas boonusraha koguda?

Ost Dr.OHHIRA® e-poest

1 boonuspunkt iga kulutatud 1 pealt

1 Dr.OHHIRA® boonusraha igalt kulutatud 1€ Dr.OHHIRA® e-poes Vähem

Tootearvustuse kirjutamine

+10 boonuspunktid

Jaga oma kogemust Dr.OHHIRA® toodete kohta i ga kord peale ostu sooritamist ja me premeerime Sind 10 Dr.OHHIRA® boonusrahaga! Vähem

Kutsu sõber ja teenite mõlemad 5€ boonuskupongi!

5.00 Soovitaja preemia | 5.00 Sõbra soodustus

Kingi sõbrale 5€ boonuskupong tema esimese ks ostuks Dr.OHHIRA® e-poest. Kui sõber ostu sooritab, premeerime Sindki 5€ boonuskupongiga! 5€ boonuskupong kehtib 7 päeva. Kui seda kehtivuse aja jooksul ei kasutata, muutub see kehtetuks. 5€ boonuskupongi kasutamiseks peab minimaalne ostusumma olema 30€. Vähem

Sünnipäeva soodustus!

15% preemia

-15% täishinnaga toodetelt. Sooduskupong saa detakse välja sünnipäeval ning kehtib 7 päeva peale kupongi väljastamist. Vähem

Lisa sünnikuupäev

+5 boonuspunktid

Ja teeni 5 Dr.OHHIRA® boonuspunkti!

Liitu boonusprogrammiga

+10 boonuspunktid

Loo omale boonuskonto ja teeni oma esimesed 1 0 Dr.OHHIRA® boonusraha! Vähem