TERVISE TAASTAMINE PROBIOOTIKUMIDE ABIL – MARTIE WHITTEKIN

TERVISE TAASTAMINE PROBIOOTIKUMIDE ABIL – MARTIE WHITTEKIN

(2 arvustused)

22.50

Teejuht, kuidas rakendada heade bakterite jõud parema tervise teenistusse.

Laos

Kirjeldus

Teejuht, kuidas rakendada heade bakterite jõud parema tervise teenistusse.

Praegu on tervisevaldkonnas erakordselt põnev aeg. Viimasel ajal on hakatud mõistma, et rohke, rikkalik ja hästi tasakaalustatud komplekt sõbralikke baktereid ehk probiootikume aitab meil vältida või saada jagu allergiatest, igemeprobleemidest, reflukshaigusest, külmetusest ja gripist, soole¬põletikust, väsimusest, kõrgest kolesteroolitasemest, soole ärritussündroomist, kõhukinnisusest, diabeedist, üleliigsest kehakaalust, psoriaasist, põskkoopapõletikust, Crohni tõvest ja teistest hädadest.

„Tervise taastamine probiootikumide abil“ jaguneb kaheks osaks. Esimeses osas selgitatakse, mis asi on inimese kehafloora ja kuidas see soolestikus tegutseb. Vaatluse all on ka see, millest bakterite kogukond koosneb. Erilist tähelepanu pööratakse halbade ja heade bakterite loodusliku tasakaalu teemale. Põhjalikult käsitletakse seda, kuidas bakterite kogukond võib kehva toidu, toksilise keskkonna või erinevate ravimite tõttu tasakaalust välja minna ja tervisele negatiivseid tagajärgi põhjustada. Seejärel tuleb juttu võimalustest, kuidas tasakaal turvaliselt ja tõhusalt taastada. Tähtsat rolli mängivad siinjuures probiootikumid – head bakterid, mis on saadaval toidulisanditena. Teises osas kirjeldatakse levinumaid tervisehädasid, mis võivad bakterite tasakaalu häirumise tõttu tekkida. Iga terviseprobleemi juures vaadeldakse nii tavapäraseid ravimeetodeid kui ka seda, mil moel probiootikumidest abi võiks olla. Samuti leiate praktilist teavet ja nõuandeid, mis aitavad teil langetada enda tervise huvides kõige paremaid otsuseid.

Martie Whittekin on sertifitseeritud toitumisnõustaja ja sünditseeritud raadiosaate juht. Ta on olnud USAs juba üle 30 aasta meditsiini alternatiivsete suundade üks juhtfiguure. Riikliku täisväärtuslike toitude ühingu NNFA presidendina pidas ta edukaid läbirääkimisi, mille tulemusena võeti vastu toidulisandeid puudutavate tervise- ja haridusküsimuste seadus. Selle eest tunnustas NNFA teda „Ristisõdalase auhinnaga“. Lisaks on ta olnud Bastyri ülikooli hoolekogu liige. Tema eelmist raamatut „Looduslikud alternatiivid maokaitsetablettidele“ on saatnud suur müügiedu.

 

Kirjeldus

 • Autor(id): Martie Whittekin
 • Toimetaja(d): Leelo Laurits
 • Tõlk(ijad): Jürgen Innos
 • Ilmumisaasta: 2019
 • ISBN: 9789949621729
 • Lehekülgede arv: 368
 • Köide: Pehme köide

2 arvustust tootele TERVISE TAASTAMINE PROBIOOTIKUMIDE ABIL – MARTIE WHITTEKIN

 1. Ave

  Huvitav lugemine. Põhjalikult käsitletakse seda, kuidas bakterite kogukond võib kehva toidu, toksilise keskkonna või erinevate ravimite tõttu tasakaalust välja minna ja tervisele negatiivseid tagajärgi põhjustada. Samuti, kuidas võib saada tänu toitumisele lahti diabeedist, psoriaasist, allergiatest. Toit ja keha on omavahel vägagi seotud.

 2. Sven

  Igati väärt informatsioon mis kuluks ära kõigile, et aru saada enda kehast, sellest, kuidas see toimib ja mida selleks vajame, et jääkski toimima. On olnud au kohtuda raaamatu autoriga ja peab ütlema – see inimene on üks armsamaid ja siiramaid keda olen kohanud, ta tõesti hoolib inimeste tervisest.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…