Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

0%

  Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +

  96.00

  Laos

  Tootest pikemalt

  Dr.OHHIRA® poolt pakutud kollageenijook – on tervise, ilu ja nooruse valem:

  • elastne, nooruslik ja särav nahk;
  • painduvad, elastsed liigesed;
  • maksimaalne töövõime ja energilisus kogu tööpäeva jooksul;
  • hea enesetunne ja nooruse pikenemine.

  7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp) – Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused. Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke samuti tagab kudede ja organite tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

  Kollageenijook – puhas looduslik ilu ja nooruse saladus, mis töötab seestpoolt väljapoole!

  Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageeni kiud pidevalt. Kuid umbes 25-aastast alates hakkab inimese organism iga aasta kaotama u. 1,5% naturaalset kollageeni. 35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45-aastaseks – 30% kollageeni puudu. Derma rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, seetõttu hakkab organism vananema ning tema funktsioonid hääbuvad. Niipea kui organism kaotab võimet kollageeni produtseerimiseks, kajastub see eesotsas naha seisundis. Tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks, ilmneb elujõu üldine langus.

   Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN +: Fermenteeritud ja 5 aasta jooksul valminud taimse päritoluga mass ning 12 ОМХ® piimhappebakteri tüve

  OM-X® massi toodetakse unikaalse tehnoloogia abil. Toote koosseisu kuuluvad taimse päritoluga koostisosad: marjad, puuviljad, seened, ravimtaimed, juured ja merevetikad mis kasvavad Jaapani territooriumil loomulikes tingimustes. Kôik koostisosad kogutakse käsitsi ning fermenteeritakse koos piimhappebakterite 12 tüvega naturaalse temperatuuri juures. Tänu pikaajalisele fermenteerimise protsessile inimorganismi sattudes erinevate piimhappebakterite tüved ei konkureeri omavahel, vaid suunavad oma jõud patogeensete mikroorganismide vastu vôitlemiseks. Vaid soolestiku balanseeritud mikrofloora tagab toidulisandite, mineraalide ja vitamiinide optimaalse omastamise. OM-X® mass taastab soolestiku mikrofloora tasakaalu ning aitab organismil omastada kôiki Dr Ohhira poolt pakutud kollageenijoogi aktiivseid koostisosi.

  Elastiin (5 mg) – tekib meie organismis loomulikul viisil 25-aastaseks saamiseni ning kaob täielikult 40-50 aastaseks saamisel. Tulemusena kaotab nahk oma värskust ja elastsust, muutub kuivaks ja kortse täis olevaks. Vaatamata sellele, saab elastiiniga ennetada sellist füsioloogilist protsessi, nagu naha vananemine, tänu tema võimele vett rakkudes siduda. Nahk muutub õrnemaks ja pehmemaks ning paraneb juuste seisund.

  Elastiin on kõige tähtsam sidekoe valk. Seda on palju kõõlustes ja arterite seintes. Elastiin tagab kudede, kõõluste ja naha elastsust.

  Hüaluroonhape (5 mg) – on inimorganismi loomulik aine. Selle põhiline osa asub nahas, liigeste vahelises vedelikus ja silmamunas. Organism ise toodab hüaluroonhapet ja kasutab teda liigeste määrdeainena ning naha niiskustaseme säilitajana. Umbes 50% organismi hüaluroonhappest asub nahas. Aja jooksul alaneb loomulikul teel hüaluroonhappe tase meie organismis — nahk hakkab kuivama, kestendama, peenete kortsudega kattuma, närbuma ja lotendama. Samuti tõuseb silmasisene rõhk, tekivad liigeste häired. Hüaluroonhape aeglustab naharakkude sarvestumist, viib välja toksiinid ja ainevahetuse produktid, taastab naha niiskustaset ja elastsust, ennetab kortsude ja teiste vananemistunnuste teket.

  Koensüüm Q10 (CoQ10) (12,5 mg) – Põhiliselt sisaldub Koensüüm Q10 (CoQ10) organites, mis tarbivad organismi põhienergiat: aju, süda, maks ja neerud. Selle sisaldus suureneb järjepidevalt sündimisest saadik ja jõuab oma tippu 20- eluaastaseks saamisel. Alates 25-aastaseks saamisest hakkab langema organismi CoQ10 tase. CoQ10 kuulub võimsate naturaalsete antioksüdantide hulka, mis neutraliseerivad vabu radikaale. Just CoQ10 vastutab 95% kogu rakuenergia tekkimise eest.

  C-vitamiin (250 mg) – omab olulist rolli kollageeni sünteesimisel

  Keramiid (5 mg) – tagab naha niiskuse säilimise, seetõttu püsib nahk värske ja nooruslikuna

  Lisainfo

  Kaal 323 g
  Mõõtmed 15.5 × 2.8 × 11.2 cm

  Unikaalsed omadused

  Meie poolt pakutav kollageenijook OM-X®+Kollageen koosneb kääritatud juurvilja OM-X® ekstraktist ja väga kõrge kvaliteediga kollageenist. OM-X® +Kollageeni jaoks on välja valitud kvaliteetne vees lahustuv, madalamolekulaarse kaaluga, kala kollageen, mis on saadud lõheliste kalade soomustest, nahast ja luudest.

  Dr.OHHIRA® SISSEVÕETAV KOLLAGEEN_looduslik nahahooldus (8)

  500 mg 7750 mg`st on madalamolekulaarse kaaluga kollageen. Mida väiksem on molekuli mass, seda paremini kollageen imendub.

  Isegi kui tarbida suurtes kogustes kõrgkvaliteetset kollageeni, siis ilma hea imendumiseta pole see efektiivne. Seepärast lisati käesolevasse tootesse kääritatud juurviljade ekstrakt, OM-X®. See ekstrakt aitab meie kehal kollageeni paremini vastu võtta. Toote loomisel mindi isegi üks samm kaugemale – lisaks kollageenile ja OM-X® ekstraktile, lisati tootesse lisaks veel muid ilu jaoks olulisi komponente nagu C-vitamiin, hüaluroonhape, koensüüm Q10, elastiin ja  keramiid.

  Kollageen on peamine struktuurne proteiin sidekoes, moodustades 25%-35% kogu keha proteiinist. Kollageeni leidub meie lihastes, luudes ja nahas. On teada, et kollageen on oluline kauni naha jaoks. Tõepoolest, kollageen, keramiid ja elastiin annavad nahale tugevuse, elastsuse ja noorusliku välimuse, mis ongi paljude jaoks ilu aluseks.

  Toote omadused

  KOLLAGEEN /7,75 g/ – kvaliteetne vees lahustuv kala kollageen, mis on madala molekulaarse massiga (hea imendumisega). Kõnealune kollageen on  saadud kala soomustest, nahast ja luudest.Kollageen on oluline aine kehas, moodustades ligi 30% meie kehas olevast proteiinist.

  Kollageen on naha, luude, kõõluste ja teiste organite sidekoe võtmekomponendiks – peamine struktuurne proteiin sidekoes, mis moodustab 25-35% kogu keha proteiini sisaldusest. Lisaks moodustab kollageen ligi 1-2% lihaskoest. Antud tootes olev kollageen on kõrgkvaliteetne vees lahustuv kala kollageen. Antud kala kollageen on madala molekulaarse massiga, mis tähendab head imendumist. Kõnealune kala kollageen on saadud kala soomustest, nahast ja luudest. Kui kollageeni on kehas puudu, siis ta mitte ei tekita ainult nahaprobleeme (kortsud, kuivus jne), vaid võib olla ka muude kehas olevate terviseprobleemide põhjustajaks.

  ELASTIIN (kalast) /5 mg/. Elastiin asub peaaegu kõikides kudedes meie kehas, kaasaarvatud arterites, kopsudes, nahas, kõõlustes ja muudes organites. Kollageen on kõige suurem proteiin kehas. Järgmisel kohal on elastiin.

  Elastiini keerdus ja vetruv molekulistruktuur annab meie nahale elastsuse. Kuid elastsus väheneb järk-järgult, kuna elastiin laguneb vananemisega. Nahk “kukub kokku” kui nahk ei toetu enam nahakudemele. Kortsud ja lõtvumine juhtuvad siis, kui kollageeni ja elastiini kogus nahas väheneb.

  Lisaks sellele, vananemine ja UV kiirte kokkupuude nahaga muudab meie nahas oleva kollageeni lahustamatuks kollageeniks, millel on imendumisega raskusi. See soodustab elastiini aktiivsust alandavat ensüümi elastaasi, mis lagundab ja soodustab elastiini katki minemist.

  HÜALUROONHAPE /5 mg/. Hüaluroonhape on inimesele omane molekul, mis moodustab kudedes koos teiste ainetega geelilaadse rakuvahelise täite. Näiteks sisaldab 60 kilo kaaluva täiskasvanu keha  ~12 g hüaluroonhapet – rohkem kui pool sellest asub nahas.

  Üheks oluliseks hüaluroonhappe omaduseks on kudede niiskustasakaalu hoidmine, mis on naha heaolu peamisi allikaid. Üks hüaluroonhappe molekul suudab siduda endast 1000 korda enam vett.

  Hüaluroonhapperikas nahk on elastne ja liikuv. Uuringud näitavad, et hüaluroonhape kaitseb ka vabade radikaalide põhjustatud kahju eest, stimuleerib elastsust andva kollageeni tootmist ning mõjub põletikuvastaselt. Vananedes toodab keha hüaluroonhapet üha vähem. See toob kaasa molekulide väiksema veesisaldusvõime. Väiksema veesisaldus nahakoes soosib kortsude teket.

  KOENSÜÜM Q10 (CoQ10) /12,5 mg/. Koensüüm Q10 ehk ubikinoon on organismis esinev ensüüm, mis toimib antioksüdandina ja osaleb raku energia tootmise protsessis. See on eluliselt tähtis rakkude normaalseks toimimiseks, kuna varustab rakke vajaliku energiaga. Koensüüm Q10 on rasvlahustuv vitamiinisarnane aine, mida sünteesitakse inimese organis,  atsetüül-koensüüm-A abil maksas. Koensüümil Q10 on oluline roll südametöös, sest ta suudab südamepuudulikkusega patsientide haiguse kulgu ja sümptomeid leevendada.

  Ideaalses olekus suudab keha toota nii palju koensüümi Q10 kui vaja. Kui aga organism vananeb või seda mõjutavad stress,  mõningad ravimid, suitsetamine jne, väheneb ka vajaliku ensüümi tootmine kehas. Selle tulemusena väheneb rakkude uuenemine ning vastupanuvõime stressile. Alates 25ndast eluaastast hakkab Q10 süntees organismis vähenema.

  KÄÄRITATUD PROBIOOTIKUM/10 mg/. OM-X`i tootmisel pannakse puuviljad, vetikad, seened ja juurviljad nõuetekohaselt samm sammu haaval neljal aastaajal käärima, et saavutada unikaalne Jaapani kääritamisefekt. Lisaks kääritamisele lisatakse 12 piimhappebakteri tüve . OM-X ekstrakt aitab kehal imenduda kasulikel ainetel. Just seepärast on teda lisatud ka meie kollageenijooki – et keha suudaks kasulikke aineid edukamalt vastu võtta.

  Kollageen on oluline kauni naha jaoks – kollageen, keratiin ja elastiin annavad nahale tugevuse, elastsuse ja noorusliku välimuse.

  Vananemisega seotud protsesside toimel väheneb meie keha poolt toodetava keratiini hulk järk-järgult, üsna kiiresti ja dramaatiliste tulemustega. Erinevate allikate andmetel ulatub kollageenikadu nahas keskmiselt 1%ni aastas. See tähendab omakorda, et viiekümnendaks eluaastaks võib meestel ja naistel olla meie kehade poolt toodetud kollageen nahast peaaegu kadunud.

  Kollageenikadu suurendavad ka mitmed välised faktorid nagu näiteks stress, liigne kokkupuude päikesega, toitumisharjumused ning kokkupuude toksiinidega (näiteks tubakasuitsus leiduv nikotiin). Kollageenisisalduse vähenemine ongi põhjus, miks vanus toob kaasa naha lõtvumise, kortsud.

  Kollageeni saab manustada ka suukaudselt, ja üsna efektiivselt – erinevate uuringutega on tõestatud, et umbes 90% suukaudselt manustatud kollageenist imendub, ja mis kõige tähtsam, koguneb nahas.

  Dr.OHHIRA® OM-X+Kollageeni jook sisaldab endas lisaks kõrgkvaliteetsele kollageenile ka OM-X ekstrakti, mis aitab kehal kollageenil imenduda. OM-X ekstrakt on kääritatud juurviljade ekstrakt.

  Toote loomisel mindi isegi üks samm kaugemale – lisaks kollageenile ja OM-X ekstraktile, lisati tootesse lisaks veel muid ilu soodustavaid komponente nagu C-vitamiin, hüaluroonhape, koensüüm Q-10, elastiin ja keramiid.

  Koostisosad

  Merelist päritolu (kala) kollageen ja kollageeni tripeptiidid, mustikamahl, , koensüüm Q10 (ubikinool),  5-aastane retsept hapendatud taimedega OM-X® (oligosahhariidid, PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), MARJAD (hiina taralõngasilm- ja kännasmustika), MEREVETIKAD (Hizikia fusiforme, Undaria pinnatifida, Laminaria japonica) ja elusad ning aktiivsed kasulikud bakterid: BIFIDOBACTERIUM (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®), LACTOBACILLUS (L.acidophilus La-14®L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A), STREPTOCOCCUS THERMOPHILUSNBRC 13957), merelist päritolu (kala) elastiin, paksendaja Rivieri titaanjuure kummi, happesuse regulaator sidrunhape, L-askorbiinhape (C-vitamiin), värvaine karamell (tavaline), lõhnaained, magusaine sukraloos, madala molekulmassiga 93% puhas hüaluroonhape, puhastatud vesi.

  20 ml sisaldab: 7250 g madala molekulmassiga I, II ja III tüüpi merekollageeni ja 500 mg kollageeni TRIPEPTIIDID, 250 mg C-vitamiini (312,5% PV*), 12,5 mg koensüümi Q10, 10 mg 5-aastat hapendatud taimede  ekstrakti OM-X®, 5 mg väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) elastiini, 5 mg väikese molekulmassiga  hüaluroonhapet 93% puhtusega.

  *PV – päevane võrdluskogus.

  Kollageeni molekulmass: 1 000 Da

  Kollageen tripeptiidide molekulmass: 500 Da

  Elastiini molekulmass: 1 100 Da

  Hüaluroonhappe molekulmass: 150 000 Da

  KESKMINE KOGUS
  20 mg
  Väikese molekulaarmassiga (molekulaarmass 1000 Da) merelist päritolu kollageen ( I, II ja III tüüp) ja tripeptiidid (molekulaarmass 500 Da) 7,75 g
  C-vitamiin 250 mg
  Koensüüm Q10 12.5 mg
  5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega 10 mg
  Merelist päritolu elastiin (molekulaarmass 1000 Da) 5 mg
  Hüaluroonhape (93%-se puhtusega) (molekulaarmass 150 000 Da) 5 mg
  Keramiid 5 mg
  Mustikamahl 1000 mg
  Sidrunhape 850 mg

   

  Kasutamine

  Üks kuur näeb ette 10 pudelit (1 pakk).
  Täiskasvanutel võtta üks pudel  (20 ml) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant.

  Soovituslik tarbida enne magamaminekut kuna keha uuendus protsessid toimuvad põhiliselt öösiti.

  Ühe kuuri kestvus on 20 päeva. Soovitatav on 3-4 kuuri aastas.

  Sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.

  Bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Ei ole ravim.

  NB! Parima efekti saavutamiseks on hea kollageenijooki kombineerida Dr.OHHIRA® probiootikumidega paralleelselt.

  Kogus

  Pakis on 10 x 20 ml pudelit.

  Klientide hinnangud
  4,6 Kokku 12 hinnangut
  KIRJUTA HINNANG Küsi küsimus

  Aitäh, et andsid oma hinnangu!

  Oleme väga tänulikud sinu tagasiside eest! Jaga seda ka oma sõpradega!

  Filtreeri hinnanguid:
  KK
  18.08.2021
  Külli K.
  EE EE

  Jäin väga rahule.

  JJ
  12.08.2021
  Jelena J.
  EE EE
  Collageen

  Collageeni tarvitan juba mitmendat korda. Olen tootega väga rahul. Annab mulle energiat ja turgutab ilusti. Kindlasti tulevikus kasutan veel ja soovitan tuttavatele ka!

  SS
  02.08.2021
  Siret S.
  EE EE
  Dr.OHHIRA KOLLAGEEN+

  Jäin tootega väga rahule.Toime on silmaga näha.Eriti hästi töötab,kui kasutada mitu korda aastas kuuridena.

  RR
  22.07.2021
  Reigo R.
  EE EE
  Teie küsite - mina vastan

  No tunne oli et pool maksin pakendi eest mille kohe viskasin prügikasti. Webi pood, uhke pakend ja kallis jätis kahtlase mulje..:) Loodan, et sisu polnud skämm.

  22.07.2021
  Dr.OHHIRA®

  Tere Reigo, Kahju kuulda, et olete pettunud, aga julgustuseks, teile võime kinnitada, et olete soetanud väga kvaliteetse toote. Dr.OHHIRA® tooted on rahvusvaheliselt turul eksisteerinud juba üle 30 aasta ja need on pälvinud ka mitmeid rahvusvahelisi auhindu ja tunnustusi. Kiire Google otsing kindlasti hajutab "scami" kahtlused kiiresti. Hinnast nõnda palju, et maksab toode ise, mitte pakend. Miks? Kõigis Dr.OHHIRA® toodetes kasutatakse toodete looja, mikrobioloogi dr Iichiroh Ohhira poolt välja töötatud OM-X® probiootilist pastat, mille tootmine tähendab sisuliselt 3 kuni 5 aastast kääritamist. Samuti ei ole Dr.OHHIRA®'l masstootmist, vaid tootmine toimub suhteliselt väikses laboris - tootmisüksuses, see sisaldab väga palju käsitööd ja tipptasemel kvaliteedikontrolli. Komponendid, mida Dr.OHHIRA® kollageenis on kasutatud, on samuti üsnagi eksklusiivsed, moodustades ideaalse kombinatsiooni, maksimaalseks nahka ja liigeseid taastavaks tulemuseks. Üheski teises kollageenitootes, sellist harmoonilist kombinatsiooni ei leidu. 20 ml sisaldab: * 7,75 g väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) kollageeni ja kollageeni tripeptiidid, * 250 mg C-vitamiini (312,5% PV*), * 50 mg mesilaspiima, * 12,5 mg koensüümi Q10, * 5 mg väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) elastiini, * 5 mg väikese molekulmassiga hüaluroonhapet 93% puhtusega . *PV – päevane võrdluskogus. Meil on kogunenud paljudelt inimestest tagasisidet, kuidas Dr.OHHIRA® kollageen neile mõjunud on. Nendega saate tutvust teha siin: https://www.ohhira.ee/uudised/ või siin: https://www.ohhira.ee/toode/kollageen/#stamped_reviews_widget Lisaks, täpsemalt toote unikaalsete omaduste kohta, mis põhjendab paljuski ka hinna ja Dr.OHHIRA® erinevuse teistest kollageenitoodetest, leiate siit: https://www.ohhira.ee/nahk_kortsuvabaks_liigesed_elastseks/ Allakirjutanu isikliku kogemusloo leiate siit: https://www.ohhira.ee/kollageen-kohred-korda/ Siiralt loodame, et kui olete Dr.OHHIRA® kollageeni kasutama asunud, tunnete selle mõju omal nahal ja pettumusest saab hoopis hea kogemus :) Heade soovidega Turundusjuht Katrin ja Dr.OHHIRA® meeskond

  0
  https://www.ohhira.ee/heezahez/2021/09/candy-shop.svg