Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

0%
  (45 kliendi tagasisidet)

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  30 kapslit

  40.50

  Dr.OHHIRA® DELUXE on sünbiootiline kompleks, mis koosneb postbiootilistest ühenditest, 12 erinevat tüve piimhappebakteritest ja prebiootilisest toitanesegust.

  100% vegan

  Teaduslikult tõestatud toime

  100% looduslikust toorainest

  Ei sisalda sünteetilisi lisaaineid

  GMO vaba

  Gluteenivaba

  Laktoosivaba

  Toodetud naturaalsel kääritusmeetodil

  Sisaldab eluskultuure

  Laos

  Osta ja kogu 40 boonuspunkti!
  Aitan istutada Eesti metsa

  Jah! Soovin istutada 1,5€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus süsinikuneutraalsemaks." või "Istutame ühe puu, sinu tellimus on metsa-positiivne. Aitäh!" või "Jah! Muutke minu tellimus metsa-positiivseks Loe lisa

  Tootest pikemalt

   Dr.OHHIRA® DELUXE on sünbiootiline kompleks, mis koosneb postbiootilistest ühenditest, 12 erinevat tüve piimhappebakteritest ja prebiootilisest toitanesegust.

  • Eriti elujõulised piimhappebakterid tänu 5-aastasele kääritamisele
  • Suur hulk postbiootilisi metaboliite
  • Taimsed kapslid sobilikud ka veganitele
  • Kasulike bakterite hulk: -1,0 x 10 – 5,0 x 10 KMÜ/g

   

  Dr.OHHIRA® DELUXE probiootiline segu on välja töötatud hinnatud Jaapani teadlase Iichiroh Ohhira poolt 30-aastase teadustöö tulemusena ning selle tervisele kasulik mõju on teaduslikult tõestatud.

  Tänu oma 5-aastasele kääritamisprotsessile, on Dr.OHHIRA® DELUXE’s äärmiselt kõrge postbiootiliste ühendite osakaal (vitamiinid, mineraalained, amino- ja orgaanilised happed), mis avaldavad organismile kasulikku mõju ja on tugevad antioksüdandid. Loe lisa.

  Dr.OHHIRA®kapsliga saad koheselt omistada SYNBIOTIC TRIO kompleksi:

  • elujõulisi ja aktiivseid kasulikke baktereid (PRObiootikumid),
  • erinevaid kiudaineid heade bakterite toiduks (PREbiootikumid),
  • loodusliku kääritamise käigus moodustunud tervisele väärtuslikke aineid (POSTbiootikumid), sh. erinevaid orgaanilisi happeid, mis muudavad soolestiku pH-taseme liiga aluselisest kergelt happeliseks.

  POSTBIOOTIKUMID PREBIOOTIKUMID PROBIOOTIKUMID DROHHIRA

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept aitab taastada jämesoole terve mikrofloora, mis on aluseks kogu immuunsüsteemile ning aitab säilitada üldist tervist ja heaolu.

  Fermenteerimisprotsessi käigus lagundatakse taimsed toorained probiootiliste bakterite poolt toitaineteks, mida inimorganismil on lihtne seedida ja omastada. Igapäevane fermenteeritud toitude või toitainete tarbimine on aluseks tugevale immuunsusele ning tasakaalustab muuhulgas seedeetrakti mikrofloorat.

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastane retsept sisaldab ühtekokku enam kui 500 erinevat postbiootilist metaboliiti nagu vitamiinid, mineraalid, aminohapped ja orgaanilised happed, mis avaldavad organismile kasulikku mõju, on tugevad antioksüdandid ning toimivad looduslike antibiootikumidena. Lisaks sisaldavad kapslid rikkalikult ensüüme, mis pakuvad täiuslikku toetust seedeelundkonna tervise ja tasakaalu loomiseks ja säilitamiseks.

  Ükski Dr.OHHIRA® probiootikum ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid. 100% taimset päritolu ja sobilik veganitele.

  Kasutegurid tervisele

  Regulaarne Dr.OHHIRA® DELUXE tarvitamine on soovitatav inimestele, kes kannatavad ärritunud või lekkiva soole sündroomi, maohaavandite, puhituse või kõrvetiste, haavandilise koliidi, Crohn’i tõve, kõhukinnisuse -või lahtisuse või pärmiseentest põhjustatud infektsioonide all.

  Samuti on Dr.OHHIRA® DELUXE tõhusust täheldatud kehakaalu reguleerimisel.

   

  Okayama Ülikoolis ajavahemikus 1979-1991 läbi viidud 1250 teadusliku katse tulemustena, milles osales 5000 juhuslikkuse alusel valitud katseisikut, täheldati Dr.OHHIRA® probiootikumidel järgmisi tervisele kasulikke toimeid:

  • Vähendab seedehäirete esinemissagedust
  • Parandab ja kiirendab seedimist
  • Parandab soolestiku tööd
  • Vähendab maohaiguste esinemissagedust
  • Parandab organismi toitainete omandamise võimet
  • Parandab söögiisu
  • Vähendab ärritunud ja lekkiva soole sündroomi esinemissagedust
  • Vähendab kõhukinnisuse ja -lahtisuse esinemissagedust
  • Parandab organismi vitamiinide omastamise võimet
  • Leevendab laktoositalumatust
  • Leevendab pärmiseente põhjustatud põletikulisi protsesse
  • Vähendab erinevate põletike esinemissagedust
  • Parandab maksafunktsioone
  • Parandab vereringe funktsioone
  • Parandab liigeste ja lihaste funktsioone
  • Suurendab organismi vastupanuvõimet allergiatele
  • Parandab une kvaliteeti
  • Vähendab suuõõne infektsioonide esinemissagedust
  • Suurendab energiataset

  Miks just Dr.OHHIRA®?

  Miks just Dr.OHHIRA®?

  Tänu 5-aastasele fermenteerimisprotsesile on Dr.OHHIRA® DELUXE koostises elutsevad piimhappebakterid suurenenud anaeroobse võimekusega, mis tagab neile elujõulisuse jämesoole anaeroobses keskkonnas.

  Tänu pikale kääritamisprotsessile on selles leiduvad postbiootilised metaboliidid enam kontsentreeritud ja toimelt tugevamad, kui lühiajaliselt fermenteeritud või sootuks mitte fermeneteeritud probiootilistel toodetel.

  Võrreldes lühiajalise fermenteerimisega (1 aasta), sisaldab Dr.OHHIRA® DELUXE 80% enam orgaanilisi happeid, mis on võtmetähtsusega jämesoole happetasakaalu taastamisel ja säilitamisel.

  Eriline 5-aastane tootmisprotsess teeb bakterid eriti elujõuliseks:

  Dr.OHHIRA® DELUXE 5-aastat kääritatud probiootikumid on fermenteeritud naturaalsel moel ning looduslikul temperatuuril vastavalt aastaajale kogu oma 5-aastase fermenteerimisperioodi vältel.

  Peale kolme aastast looduslikul temperatuuril kääritamist paigutatakse segu suurtesse anaeroobsetesse kääritamistünnidesse edasiseks kahe aastaseks anaeroobse fermentatsiooniks.

  Kuna 99% meie bakteritest elab jämesooles ja käärsooles, kus valitseb anaeroobne keskkond, võimaldab täiendav kahe-aastane anaeroobne kääritamine saavutada kõigi ühendite kõrgemaid tasemeid, mida bakterid toodavad anaeroobsetes tingimustes – ehk siis tingimused on sarnased inimese jämesooles valitsevale.

  Kogu kääritamisprotsess toimub ruumides, mida ei soojendata ega jahutata. Aastaaegade muutudes muutuvad sisetemperatuur ja suhteline õhuniiskus. Nõrgemad bakterid surevad ja tugevate järglased õpivad temperatuuride erinevustega kohanema, mistõttu on Dr.OHHIRA® Deluxe bakterikooslus eriti elujõuline ning seda ei pea säilitama külmikus.

  Kuna käärimine toimub ilma kuumtöötlemiseta, säilivad pastas nii elusad probiootilised bakterid kui taimede väärtuslikud toitaineid.

  Koostisosad

  Rahvusvaheliselt tunnustust pälvinud Dr.OHHIRA® DELUXE sisaldab kombinatsiooni 92st looduslikku päritoolu toorainest - ürtidest, seentest, vetikatest, juurviljadest ja marjadest, mis pärinevad jahedast ja puhtast Jaapani mäestikupiirkonnast ning on segatud puhta allikaveega. Toorainele on lisatud 12 erinevat tüve elavaid piimhappebaktereid ja bifidobaktereid, mis on hoolikalt valitud lähtuvalt nende omavahelisest kokkusobivusest ning funktsionaalsusest.

  Kapsel = 600 mg

  PEAMISED 14 PREBIOOTILIST KOMPONENTI:

  PREBIOOTIKUMID: kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinati (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense) viljaekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L.) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (V. ashei Reade, V. australe Small) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) ekstrakt, merevetika (Undaria pinnatifida) ekstrakt ja vetika (Laminaria japonica) ekstrakt.

  PROBIOOTIKUMID – Piimhappebakterid (kasutatud fermentatsioonis):

  BIFIDOBACTERIUM 
  B.breve M-16V,
  B.infantis M-63,
  B.longum BB536,
  B.lactis Bl-04®

  LACTOBACILLUS 
  L.acidophilus La-14®,
  L.brevis NBRC 3345,
  L.bulgaricus NBRC 13953,
  L.casei TO-A,
  L.fermentum NBRC 3071,
  L.helveticus NBRC 3809,
  L.plantarum TO-A

  STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS 
  NBRC 13957

  POSTBIOOTIKUMID (Toitained toodetud fermentatsiooni käigus)

  Sealhulgas: Lühikese-ahelaga rasvhapped ja teised orgaanilised happed (nagu äädik-, sidrun-, fulvo-, huumus-ja fenüülpiimhapped), oligosahhariidid, polüfenoolid, melanoidiin (antioksüdant) ja väike kogus kelaaditud mineraale, vitamiinid ja aminohapped.

  Vaata postbiootikumid Dr.OHHIRA® probiootikumide koostises

  Muud koostisosad – värvisafloori (Carthamus tinctorius L.) seemneõli, merevetika (Lithothamnion calcareum) pulber, vitamiin E-d sisaldavad taimsed õlid (rapsiseemneõli, sojaubade õli), naturaalne ja mittesünteetiline I kategooria värvaine karamell*, taimne emulgaator rasvhapete polüglütseroolestrid, karrageen, niiskusesäilitaja glütserool.

  * I klassi karamellivärvid on minimaalselt töödeldud ja neis ei ole kasutatud ammooniumi ega sulfitiühendeid. Dr.OHHIRA® toodetes kasutatud I kategooria karamell-värv on tekkinud naturaalse fermenteerimise käigus punapeedi baasil. Kõik Dr.OHHIRA® toodetes kasutatud toorained on täiesti naturaalsed ja ohutud.

  Ei sisalda – piima, muna, kala, pähkleid, nisu (gluteen), pähkli või soja allergeene.

  1 kapsel sisaldab: ~36 miljonit KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 56,3 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 19,5 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri),  9,2 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 8.2 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika) ja 6 mg MEREVETIKAID.

  Kõik taimsed koostisosad on kasvatatud Jaapani looduses.

  • Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide.
  • Ei sisalda GMO-sid.
  • Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne.
  • Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust.
  • Sobib veganitele

   

  Kasutamisjuhised

  Kellele toode on mõeldud?

  Dr.OHHIRA® DELUXE parim valik neile, kes soovivad tasakaalustada jämesoole mikrobioomi ning leevendada või vabaneda sellega seonduvaid haigusseisunditest (düsbioos, lekkiv soolestik, immuunsuse langus, allergiad, kaaluprobleemid). Samuti on leitud, et Dr.OHHIRA® DELUXE mõjub soodsalt vererõhuprobleemide korral ning aitab kehas tasakaalustada antioksüdantide ja vabade radikaalide vahekorda.

  Kuna 70% immuunrakkudest asuvad jämesooles, aitab Dr.OHHIRA® Deluxe taastada ja turgutada loomulikku immuunsust.

  Kasutamine profülaktilisel eesmärgil

  Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1 kapsel päevas, 40 minutit enne või 2 h peale sööki koos vähese veega. Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Noorematele kui kolme aastastele, vanuritele ja lemmikloomadele manustades on soovitatav lämbumisohu vältimiseks kapsli sisu välja pigistada või kasutada alternatiivina Dr.OHHIRA® 5 aastast retsepti hapendatud taimede ja piimhappebakteritega, mis on pasta kujul ning seda on lihtsam manustada.

  Kasutamine erinevate haigusseisundite korral:

   Pärast antibiootikumikuuri vähemalt 3–4 nädalat (1–2 kapslit hommikul ja õhtul).

  Antibiootikumide tarvitamise ajal tekkivate ebamugavuste (kõhukinnisuse, -lahtisuse, -puhituse, isutuse) leevendamiseks: 1–2 kapslit vähemalt 2 tundi pärast antibiootikumide võtmist, eelistatult enne magamaminekut.

  Seedetrakti häirete korral: mürgistuse, kõhulahtisuse, -kinnisuse, puhituse leevendamiseks: 1-4 kapslit, lähtuvalt tüsistuste ägedusest. Kapsel neelata tervelt koos vähese veega. Korrata paari tunniste vahedega kuni enesetunde paranemiseni.
  Rasestumisvastaste vahendite pideva kasutamise puhul pidevalt, 1–2 kapslit hommikul ja õhtul.

  Viirusnakkuste korral. Vähemalt 3 nädalat (1–2 kapslit hommikul ja õhtul).

  Dr.OHHIRA® DELUXE probiootikumid sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele. Samuti sobivad meie probiootikumid allergikutele (piima- ja gluteenivaba).

  Kõrvalmõjud

  Kui kasulikud bakterid teevad organismi puhastades ja soolestiku keskkonda parandades oma tööd, siis võivad tekkida ajutised kõrvalmõjud nagu kerge puhitus või kõhulahtisus. Kui sellised sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva konsulteerige palun oma arstiga.

  Loe tervenemiskriisi kohta lähemalt siit.

  Loe rohkem: KKK

  Ärge ületage soovitatud annust.
  Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.
  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  Video

  Millist Dr.OHHIRA® probiootikumi valida?

  Dr.OHHIRA®
  Standard
  Dr.OHHIRA®
  Deluxe
  Päevane soovituslik annus 1 -2 kapslit
  (1 kapsel 570 mg)
  1-2 kapslit
  (1 kapsel 600 mg)
  1 kotike
  2,5 gr
  100% looduslik koostis
  Piimhappebakterite sisaldus ●●*
  ~1x10⁹
  ca 28,5 miljonit KMÜ-d*
  *kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
  ●●*
  ~1x10¹¹
  ca 30 miljonit KMÜ-d*
  *kolooniat moodustavat ühikut elavaid piimhappebaktereid
  ●●●*
  9 mg
  * mitte elavaid piimhappebaktereid
  Postbiootikumide sisaldus ●● ●● ●●●
  Prebiootikumide sisaldus ühes annuses ●●
  95,6 mg
  ●●
  99,2 mg
  ●●●
  249 mg
  Naturaalne kääritamine 3 aasta vältel 5 aasta vältel 5 aasta vältel
  Sobib kasutamiseks raseduse ja imetamise perioodil
  Sobilik imikutele ja lemmikloomadele (kapslist välja pigistatuna) (kapslist välja pigistatuna)
  Toime avaldumise koht Peensool Jämesool Suu, kõri, söögitoru, magu
  Peamised näidustused, mille puhul tarvitada Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, kopsupõletik, kuseteedepõletik, põskkoopapõletik, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), diabeet, üle- või alakaal, isutus, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, hapnikuomastamise suurendamine Ärritunud soole sündroom, Crohni tõbi ja põletikulised soolehaigused, allergiad, toidutalumatused, nõrk immuunsus, seenhaigused sh. tupeseen, seedehäired, puhitus, külmetus- ja viirushaigused, põiepõletik, kopsupõletik, põskkoopapõletik, diabeet, üle- või alakaal, isutus, nahaproleemid: akne, psoriaas, ekseem), kõrge vererõhk, maksafunktsioonide häired, osteoporoos ja luutiheduse kadu, pärasoolevähi südameveresoonkonna-haiguste ja autoimmuunhaiguste ennetamine, hapnikuomastamise suurendamine. Igemehaigused, kõrvetised, reflukshaigus, maohaavandid, colibakter, külmetus, nõrk immuunsus, soolestiku düsbioos, vähese kiudainesisaldusega menüü, seenhaigused, nahaallergiad (ekseem, psoriaas), kõhupuhitus, seedehäired, kõhukinnisus või lahtisus, beebide gaasivalud, keisrilõikega sündinud beebide mikrobioomi toetuseks, vanuritel soolestiku töö ergutamiseks.
  Sobilik veganitele
  Mida rohkem punkte välja toodud toote kohta, seda suurem antud kasuliku aine sisaldus.

  Klientide tagasiside

  45 arvustust tootele Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

  1. Helen (toote omanik)

   Olen kasutanud dr. Ohhira tooteid rohkem kui aasta ja olen väga rahul, eriti just 5-aastase retseptiga. Aitab hästi seedimisele ja on mind hoidnud palju tervemana. Samuti on märgatav kasu olnud ka muudele tervisehädadele.

  2. Katrin (toote omanik)

   Olen väga rahul, kasutan juba kolmandat karpi. Kerge ja hea tunne on. Kindlasti kasutan veel. Eelmisel talvel ei olnud kordagi haige, nii et immuunsust tugevdab ka.

  3. Maarika (toote omanik)

   Olen väga rahul tootega. Seedimine on palju parem ja loodan, et ka immuunsus.

  4. Karmen Vender (toote omanik)

   Olen väga rahul,olen kogu talve tarbinud,arvan,et just seda tarbides olen olnud terve ja reibas,seedimine korras,superpluss.Tarbin teie tooteid ka edaspidi

  5. Ellen Koidu (toote omanik)

   Olen rahul. Vajasin seda.

  6. Anne Hirschon (toote omanik)

   Soetatud toote toime vastas ootustele .
   Kõhus palju parem tunne ja ka nahaprobleemid kadusid .
   Soovitan kõikidele kellel seedimisega ja nahaga probleemid. Jäin väga rahule .

  7. Epp Kruusaauk (toote omanik)

   Super tooted! Olen Dr Ohhira probiootikume tarbinud juba üle 2 aasta, soovitan! Ülihead tooted ja toimivad, eriti soovitan inimestele kellel on allergiad, seedimis probleemid, naha probleemid.

  8. Tiina Pärtel (toote omanik)

   Ilus tootepakend ja välimus Suurt muutust enesetundes ei ole täheldanud, ootan veel.

  9. Heli Paal (toote omanik)

   Praegu olen rahul, tellisin ka juba uue karbi. Väga suurt muutust pole küll märganud, aga olen ka alla ühe kuu tarbinud.

  10. Heli Paal (toote omanik)

   Olen tootega väga rahul ja ostuprotsess toimib väga hästi. Kasutamise tulemusi näen ja tunnen ilmselt varsti. Alles alustasin.

  11. Helen Valgemäe (toote omanik)

   Olen tootega rahul.

  12. Ruth Vilgats (toote omanik)

   See on väga väga võimas abiline, et jaksata oma igapäeva toimingutes rõõmsalt hakkama saada.

  13. Rika Kase (toote omanik)

   Jäin väga rahule antud tootega. Soovitan kindlasti!

  14. Remy Mägi (toote omanik)

   Jäin rahule! Hea toode, paremaid ei ole saada kuskil

  15. Reet Raudkivi (toote omanik)

   Jäin väga rahule, kiire ja korralik e-pood

  16. Kati Naber (toote omanik)

   Suurepärane toode

  17. Kersti Rõõm (toote omanik)

   Kõik Dr.Ohhira tooted on kasulikud ja toimivad suurepäraselt. Aga põhiliselt ostan probiootikume,nüüd juba mitmendat korda Deluxe 5-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebaktereid ega. Selle mõju olen tundnud kõige enam,tänu sellele tootele saan süüa toorsalateid,juurvilju,marju nii palju,kui soovin,ei teki enam kõhuvalu,puhitust või rasket tunnet maos. Kindlasti kasutan seda toodet ka edaspidi. Ostuprotsessi oli kiire ja lihtne.

  18. Larissa Pirso (toote omanik)

   Lp.Dr.Ohhira. Olen lugenud teie toodete kohta ainult head . Olen kasutanud veel vähe aega , aga mul on suur usk teie tootesse. Põõrdun teie pole kindlasti veel. Parimate soovidega .

  19. Kadi Uibo (toote omanik)

   Super tooted Jäin tootega väga rahule, parandab seedimist, vähendab puhitust.

  20. Piret Mägi (toote omanik)

   Suur tänu! Jäin väga rahule, kiire tellimuse täitmine ja suurepärane toode.

  21. Tarmo Tuherm (toote omanik)

   Kui kuuri lõpetan, siis saan anda tagasisidet.

  22. Milvi Köster (toote omanik)

   toode mõjub hästi. Väga rahul nii toote kui teenindusega

  23. Marrit Piper (toote omanik)

   Soovitan. Olen tootega väga rahul. Näonahk on palju paremaks läinud ja seedimisele on ka väga hästi mōjunud.

  24. Ines Nigul (toote omanik)

   Ilmselt turul saadav parim probiootikum. Olmandal päeval peale kasutamise algust kõhuvalu kadus. Olen proovinud palju erinevaid tooteid, kuid Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA on osutunud senikasutatutest tõhusaimaks.

  25. Marje Koppel (toote omanik)

   Väga hea toode. Olen väga rahul selle tootega.
   Soovitan kindlasti kõigile kellel kõhupiirkannaga häda,
   aitab tõesti ja pealekauba annab energiat ja aitab uneprobleemidega

  26. Kadri Kadalipp (toote omanik)

   Olen mõned kuud neid piimhappebaktereid kasutanud ja olen märganud, et seedimine on rohkem korras ning samuti on viirustele suurem vastupanu tekkinud isegi kui lapsed on lasteaiast koju toonud nohu-köha.

  27. Peeter Kinks (toote omanik)

   Jäin ostuga väga rahule. Lihtne tellida, kiire tarne ja toode parim, mida turult leidnud olen.

  28. Keili Tees (toote omanik)

   Lemmikud probiootikumid. Aitäh kiire saadetise eest! Minu kauaaegsed lemmikud, sügisel jälle perele uus kuur mega toetuseks 🙂

  29. Tiia-Mai Tiikoja (toote omanik)

   Pole seda raha väärt! Peale kuu ajalist kuuri ei ole ole toimunud mingeid muutusi. Suuresti üles kiidetud ja hirmkallis kapsel ei tekita mingeid muutusi minu soolestikus.

  30. Mai Saal (toote omanik)

   Väga hea. Tublid olete. Tulemusi ei tea – alles alustasin tarvitamist.

  31. Karin Jõks (toote omanik)

   Olen väga rahul, olen alati rohud kiiresti kätte saanud, seedimisele on see suureks abiks.

  32. Riina Pappel (toote omanik)

   Super tooted. Oleme terve perega kasutanud teie tooteid pidevalt ja paremat lihtsalt pole.

  33. Milvi Köster (toote omanik)

   Jäi väga rahule

  34. Janek Hiiemäe (toote omanik)

   Tere! Arvan, et väga vara on veel öelda. Jätkan hoogsat kasutamist.

  35. Rebecca Švets (toote omanik)

   Olen võtnud kapsleid 2 nädalat ja juba tunnen et seedimine on palju parem

  36. Katrin Ella (toote omanik)

   Tere armas Dr.Ohhira meeskond! Olen väga rahul teie toodetega! Ostetud toote tarbimise eesmärk oli tugevdada immuunsüsteemi ja parandada dermatiidilist nahka. Olen kasutanud tooteid poolteist aastat ja tänaseks võin öelda,et tänu sellele tootele olen vabanenud peaaegu kogu dermatiidilisest lööbest,millega olin vaevelnud umbes 10 aastat. Enne Dr.Ohhira toodetega tutvumist olin juba lootuse kaotanud,et üldse sellest kunagi vabanen.
   Sügav kummardus ja tänu!
   Katrin Saaremaalt.

  37. Karmen Vender (toote omanik)

   Väga hea toode,nahk väga mõnus
   Aitäh.

  38. Liina Laasma (toote omanik)

   Parimad probiootikumid. Minule in Dr. Ohhirra probiootikumid asendamatud. Olen neid tarbinud juba peaaegu kaks aastat. Sain oma mao-ja soolehädadest lahti ning kui vahel mingi toit ei sobi ja tekivad probleemid, siis Dr. Ohhira alati aitab!

  39. Kersti Kõiv (toote omanik)

   Jäin väga rahule, kasutan Teie tooteid juba mitu aastat.

  40. MAARIKA ASU (toote omanik)

   Deluxe ongi Deluxe 🙂 Hakkasin Deluxe probiootikume kasutama kohe pärast 3-aastase retseptiga Ohhira probiootikumide järjekordset kasutamist. Tugevam toime (kiirem/kergem seedimine) oli tunda juba teisel päeval ja püsib siiani (praeguseks olen kasutanud 7 päeva). Olen väga rahul 🙂 Aitäh!

  41. Reijo Kaunissaar (toote omanik)

   Olen siiani rahule jäänud mõlema probiootikumi – nii 3 aastase retsepti, kui ka 5 aastase retseptiga tootega. Töötavad nii nagu peab, kindlasti efektiivsemad kui apteegis müüdavad tooted.

  42. Peeter Kinks (toote omanik)

   Jäin oma ostuga väga rahule. Kiire teenindamine.

  43. Kristine Laurits (toote omanik)

   Super toode! Täiesti fänn! Sobivad ideaalselt reisile kui ka kodus kuurina kasutamiseks. Ainukesed probiootikumid, mille puhul olen tundnud, et kõht päriselt ka toimetab rahulikumalt.

  44. Kerli Seppmann (toote omanik)

   Näonahk ei ole paremaks läinud aga kõhukinnisus on vähenenud

  45. Maarika Rohi (toote omanik)

   Olen tootega väga rahul ja ostuprotsess toimib väga hästi.

  Esita hinnang

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

  0

  Tere tulemast

  Dr.OHHIRA® boonusprogrammi!

  Liitu Dr.OHHIRA® boonusprogrammiga!

  Teeni boonusraha igalt ostult, uudiskirjaga liitumiselt, sõprade kutsumise või tootearvustuse kirjutamisega.

  Kuidas boonusraha koguda?

  Powered by WPLoyalty

  Kuidas boonusraha koguda?

  Tootearvustuse kirjutamine

  Jaga oma kogemust Dr.OHHIRA® toodete kohta i ga kord peale ostu sooritamist ja me premeerime Sind 10 Dr.OHHIRA® boonusrahaga! ... Less

  Kutsu sõber ja teenite mõlemad 5€ boonuskupongi!

  Kingi sõbrale 5€ boonuskupong tema esimese ks ostuks Dr.OHHIRA® e-poest. Kui sõber ostu sooritab, premeerime Sindki 5€ boonuskupongiga! 5€ boonuskupong kehtib 7 päeva. Kui seda kehtivuse aja jooksul ei kasutata, muutub see kehtetuks. 5€ boonuskupongi kasutamiseks peab minimaalne ostusumma olema 30€. ... Less

  Sünnipäeva soodustus!

  -15% täishinnaga toodetelt. Sooduskupong saa detakse välja sünnipäeval ning kehtib 7 päeva peale kupongi väljastamist. ... Less

  Lisa sünnikuupäev

  Ja teeni 5 Dr.OHHIRA® boonuspunkti!

  Ost Dr.OHHIRA® e-poest

  1 Dr.OHHIRA® boonusraha igalt kulutatud 1€ Dr.OHHIRA® e-poes ... Less

  Liitu boonusprogrammiga

  Loo omale boonuskonto ja teeni oma esimesed 1 0 Dr.OHHIRA® boonusraha! ... Less