Dr. OHHIRA® 3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega

30.00

Dr.OHHIRA® probiootikum on maailma populaarseim premium-klassi probiootiline toidulisand, mis on 100% looduslik ning tunnustatud arvukate rahvusvaheliste auhindadega.

Laos

Kirjeldus

Dr.OHHIRA® probiootikumid rajanevad austusele looduse vastu ning on laialdaselt tunnustatud oma tuntavat muutust pakkuva ja tervist taastava mõju poolest. See kõik algab külluslikest värsketest ürtidest, puuviljadest, seentest, merevetikatest ja köögiviljadest ning loomulikult puhtast ja selgest allikaveest. Neile lisatakse 12 piimhappebakteritüve, mille kasvu oodatakse kannatlikult mitu aastat loomulikul temperatuuril toimuva fermenteerimisprotsessi käigus, mille tulemuseks oleva probiootikumi sarnast praegu turul ei ole.

Tänapäeval  on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu.

Dr. OHHIRA® probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest. Dr. OHHIRA® probiootikum on 100% looduslik toidulisand. Dr.OHHIRA® probiootikumid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide. GMO vaba.

Dr. OHHIRA® probiootikumid:

 • Normaliseerivad seedetrakti mikrofloorat tänu selles sisalduvale piimhappebakteritele;
 • Leevendavad kõrvetisi ning puhitisi;
 • Tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme;
 • Pärsib haigusi tekitavate bakterite kasvu;
 • Stimuleerib ja tugevdab immuunsüsteemi;
 • Tugevdab keha võimet omandada toitaineid;
 • Sisaldab erinevaid B-grupi vitamiine, antioksüdante, mineraale, aminohappeid, ensüüme ja prebiootikume;
 • Sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.
 • Sobib allergikutele (piima- ja gluteenivaba);
 • Sisaldab ainulaadset elavkultuuri ;
 • Koostisosadena on kasutatud 92 erinevat orgaanilist looduslikku toorainekombinatsiooni (puuviljad, juurviljad, ravimtaimed, seened, merevetikad);
 • Soodustab toitainete, mineraalide ja vitamiinide omastamist organismis.

Dr. OHHIRA® probiootikumid sisaldavad järgmisi postbiootilisi metaboliite:

 • 36 aminohapet
 • 215 peptiidi
 • 10 nukleiinhapet
 • 59 orgaanilist hapet
 • 43 lipiidi
 • 14 steroidi
 • 19 sahhariidi
 • 9 polüfenooli
 • 3 terpeeni

 

dr Ohhira probiootikumi koostisosaddr Ohhira probiootikumi koostisosaddr Ohhira probiootikumi koostisosad

Dr.OHHIRA® probiootikumid on 21. sajandi kõrgtehnoloogia. Synbiotic  toode (koosneb nii pre- kui ka probiootikumidest) sisaldab endas kaheteistkümne sõbraliku bakteri tüve (looduslikult esinevad prebiootilised toitained on tähtsad soolestiku heaolule), nelja orgaanilist hapet (aitavad luua jämesooles õige pH taseme) ja palju olulisi mikrotoitaineid nagu näiteks vitamiine, mineraalaineid ja aminohappeid. Dr.OHHIRA® probiootikumid on tehtud erinevatest köögi- ja puuviljadest, vetikatest, juurikatest, seentest ja ravimtaimedest, mis on käsitsi korjatud ja hoolikalt kogutud Jaapani mägedest ning merest. Koostisosad on kokku segatud järgides iidseid Jaapani traditsioone ja kääritatud looduslikul meetodil.

Teaduslikud uurimused dr Ohhira poolt on kinnitanud, et probiootikum OM-X on väga tugev immuunsüsteemi tugevdaja. Dr.OHHIRA® probiootikumid aitavad taastada soolestikus asuva mikrofloora tasakaalu. See on väga oluline saavutamaks tugevat immuunsüsteemi ja üleüldist head tervislikku seisundit.Samuti on probiootikumide mõju tõestatud erinevate haigustekitajate elimineerimisel inimorganismist – nagu näiteks:


Tähtis on toituda tasakaalustatult ja elada tervislikult.

Loe lisaks: Korduma kippuvad küsimused

 

 

 

Toote omadused

UNIKAALNE KOLM AASTAT KESTEV KÄÄRITAMISE PROTSESS

Dr.OHHIRA® probiootikumid on toodetud hooajalisest toorainest kasutades looduslikku kääritamismeetodit. Tootmine võtab aega kolm aastat, mille jooksul kääritamise ja küpsemise protsessid korduvad piimhappebakteri toimel erinevatel loomulikel temperatuuride neli hooaega.

Kohaliku päritolu toidu koostisosad, igaüks erinevast aastaajast, lisatakse  õiges järjekorras kääritamiseks mõeldud tünnidesse. Seejärel lisatakse piimhappebakter, misjärel algab pikk kääritamisprotsess. Seda protsessi korrates (erinevatel aastaaegadel hooajalise tooraine lisamisel), kääritab piimhappebakter korduvalt tünnis olevaid produkte. Samal ajal  kogudes erinevaid toitaineid nagu aminohappeid, peptiide, vitamiine, mineraale, orgaanilisi happeid, kiudaineid, oligosahhariide, polüfenoole ja flavonoide.

dr-ohhira-probiootikum-tootmine

Kääritamine ehk fermenteerimine on protsess, mis toodab uusi kasulikke aineid, nagu näiteks pärmi ja Bacillus Natto`t, mis on kasulikud meie tervisele. Kääritatud toidu produktides toodavad need bakteriaalsed ensüümid neist koostisosadest aminohappeid, vitamiine, mineraale, suhkrut ja orgaanilisi happeid. Selline mitmekülgne toitumine toetab meie metabolismi ja annab meile energiat. Kuid kääritamine ei saa olla edukas kui kasutuses olevad mikroorganismid ei ole võimekad/head kääritajad. Mitte võimekad kääritajad ei tooda funktsionaalseid kasulikke aineid. Mikroorganismid ilma nende funktsionaalsust tõendavate asjakohaste tõenditeta võivad põhjustada mädanemist.

► Peale kolme aasta pikkust kääritamist ja küpsemist, toimetatakse pasta kapseldamiseks kõige suuremale  kapsleid tootvale firmale FUJI CAPSULE. Kapsli kest on toodetud želatiinist ja kaitseb piimhappebakterit maohappe eest.

KVALITEEDI KONTROLL

 • Dr.OHHIRA® probiootikumid on toodetud vastavalt GMP standardi nõuetele
 • Iga tootepartii lõpp produkt vaadatakse/kontrollitakse eraldiseisvate ja sõltumatute organisatsioonide poolt üle. Toote kvaliteeti hinnatakse testidega, kus uuritakse piimhappebakteri koguseid ning toitumisalaste analüüsidega, kus kontrollitakse aminohapete, vitamiinide, mineraalide ja orgaaniliste hapete arvu.
 • Tooraine saabumisel tehakse sellele põhjalik radioaktiivsuse kontroll. Radioaktiivsuse analüüse viib iga tootepartii juures läbi Jaapani Toidu Uuringute Laboratoorium (Japan Food Research Laboratories). Kui analüüside tulemused kinnitavad, et radioaktiivseid aineid ei avastatud, siis väljastavad nad vastava sertifikaadi.

Unikaalsed omadused

Dr.OHHIRA® probiootikum – see on imeline probiootikumi ja prebiootikumi segu, mis sisaldab nii elusaid probiootikume kui ka nende prebiootilisi toiduvarusid.

dr_ohhira_probiootikum

Miks on Dr.OHHIRA® probiootikumid nii paljude kliiniliste toitumisspetsialistide valik?
Teaduslik tugi: Dr.OHHIRA® probiootikumidel on üle 20ne aasta teadusuuringuid, ülikoolide poolt (Teadusuuringud)
Dr.OHHIRA® probiootikumid on arendatud välja iidse ja pika käärimisprotsessi käigus, kasutades 12 piimhappebakterit.
Nad on kapseldatud oma prebiootilisse kasvukeskkonda. Enamus probiootikumidest toidulisandid sisaldavad ainult probiootikume. Dr.OHHIRA® probiootilised kapslid sisaldavad mõlemat – nii probiootilisi kui ka prebiootilisi tüvesid, tagamaks nende püsimajäämist.
Prebiootikumid aitavad toita sõbralikke baktereid meie soolestikus – osad piimhappebakteri tüvedest on meile täiesti ainulaadsed. Nad mitte ei ole ainult eluliselt vajalikud meie tervisele, vaid ka ainuke viis neid toita on läbi prebiootikumide.
Elus ja elujõulised bakterid, mida ei ole külmutatud ega kuivatatud!
Täiustatud mõjusus – kolm aastat kestev kääritamise protsess garanteerib, et tugevaimad bakterid jäävad ellu.
Toode ei vaja külmutamist! Kääritamine hoojalisel (loomulikul) temperatuuril tagab selle, et kapslite säilivusaeg toa temperatuuril on kolm aastat.
Sobib ka väga tundlikule seedimisele – kääritamine muundab kasvukeskkonna koostisosasid (toitainerikkad juurviljad, puuviljad, seened ja vetikad) hoopis teise vormi.

dr-Ohhira-probiootikum

Tänu iidsele fermentatsioonitehnikale (kääritamise tehnika) Jaapanis, sisaldavad probiootikumide ja juurviljade pastad erinevaid toiteomadusi, mis suurendavad meie soolestikus kasulike bakterite arvu, samal ajal kontrollides ka kahjulike bakterite negatiivset mõju. Soolestiku mikrofloora toetab meie soolestikku, tootes palju erinevaid ensüüme. Nende prebiootiline toiduvaru muutub optimaalseks toitainete allikaks mikrofloorale, et ta saaks suurendanda sõbralike bakterite arvu meie organismis, mis omakorda suurendab ensüümide mõju soolestikus.
PROBIOOTIKUMID
 Probiootikumid on „sõbralikud bakterid, mis sisaldavad piimhappebaktereid, mida tarvitame väljaspool keha, tagamaks kasulikke effekte“. Kuid termin „piimhappebakter“ sisaldab endas mitmesuguseid erinevaid baktereid, mis elavad erinevates piirkondades üle keha. See fakt teeb ühtesorti piimhappebakteri tarvitamise effektiivsuse piiravaks.
Dr.OHHIRA® probiootikum koosneb 12st piimhappebakteri tüvest.
PREBIOOTIKUMID
Taimset päritolu kääritatud ekstrakt koosneb puuviljadest, ravimtaimedest, marjadest, köögiviljadest, merevetikatest ning seentest

Prebiootikum on normaalses toidus olev ühend, mida inimese seedeensüümid ei ole võimelised hüdrolüüsima. Küll on see aga toiduks seedekanali mikroobidele (eeskätt jämesooles), stimuleerides kasulike mikroorganismide hulga suurenemist ja mitmekesistumist. Tuntuimad prebiootikumid on näiteks inuliin ja oligofruktoos. Prebiootikumid võivad olla ka sünteesitud loodusidentsed keemilised ühendid.
Dr.OHHIRA® probiootikumides olevad taimsed koostisosad:
Marjad ja puuviljad – ploomid, goij marjad, viigimarjad, mustikad, punane porss, yuzu (tsitruseline)
Hijiki merevetikas, wakame pruun merevetikas, Kombu vetikas
Seened – shiitake, maitake, agaricus (šampinjoniline)

BIOGENEES
Aminohapped, peptiidid, vitamiinid, mineraalid, orgaanilised happed, kiudained, oligosahhariidid, polüfenoolid
Kui taimi fermenteeritakse, siis mikroorganismide ensümaatiline jõud toodab erinevaid kasulikke komponente. Mikroorganismide selliseid metaboolseid toodanguid nagu piimhappebaktereid kutsutakse „biogeneesiks“. Käärimisel kogunenud surnud bakterid on tuntud ka kui üks biogeneesi tüüpe kuna nad mõjuvad otse soolestiku immuunsusele. Ka lühikese ahelaga rasvhappeid nagu piimhapet, atsetaati ja butüraati nimetatakse orgaanilisteks hapeteks. Nad aitavad parandada mikrofloora tasakaalu, hoides soolestiku keskkonna happelisena ja hoides kahjulike bakterite arvu kontrolli all. Samuti, pruun pigment ehk melaniin, mis on tekkinud pikaajalise kuumutamata käärimisprotsessi käigus, on funktsionaalne aine, millel on mitmeid kasulikke toimeaineid.
KVALITEETNE TOODE, MIDA SAAD USALDADA
Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide. GMO vaba.
Sobib allergikutele (piima- ja gluteenivaba);
Pinnases baseeruvate organismide vaba (inglise k. – free of soil based organisms (SBO));
Kõik looduslikud komponendid, metsikult korjatud, hooajalisest toorainest.

 

 

 

Miks ma peaksin probiootikume võtma?

Kui sa oled stressis, võtad antibiootikume, reisid või lihtsalt tahad parandada oma tervist, siis igapäevane probiootikumide tarvitamine säilitab ja hoiab korras sinu soolestikus asuvaid häid baktereid. See on väga oluline, sest soolestik on kõige suurem immuunorgan meie kehas. Edenedades  selle tervist tugevneb meie keha üldine looduslik kaitse. Häiritud tasakaal võib nõrgestada immunsüsteemi vastupanujõudu. Õnneks probiootiliste toidulisandite  võtmine aitab säilitada tasakaalu seedetraktis taastades kasulikke baktereid.  Looduslikud probiootilised nahale mõeldud tooted aitavad taastada naha probiootilist tasakaalu, parandades sellega nahka.

Regulaarne Dr.OHHIRA® OM-X probiootikumide kasutamine on tugevalt soovitatav inimestele, kellel on seedetrakti probleemid: ärritunud soole sündroom (IBS), lekkiva soole probleemid, maohaavad, puhitused ja kõrvetised (GERD), haavandiline koliit, kroonilised seedesüsteemi probleemid, kõhukinnisus -või lahtisus või seedehäired. Samuti on probiootikumidest abi pärmseene (Candida albicans) ja teiste seenhaiguste kontrolli alla saamisel. Dr.OHHIRA® probiootikume soovitatakse ka inimestele, kes võitlevad kaaluprobleemidega ja/või on läbinud antibiootikumidekuuri, sest mõlemal juhul kaotatakse seedetraktist ka sealseks tasakaaluks vajalikud nn „head“ bakterid.

Kliiniliselt on tõestatud, et OM-X (Dr.OHHIRA® probiootikum) aitab:

 • võidelda Helicobacter pylori vastu (John Lambert, Monash University);
 • parandada suus olevaid haavandeid (Professor Dato, Dr. Hashim Yaacoob, University of Malaya, 1999);
 • reguleerida neerude tööd (Bio Activity Research & Development, Jaapan);
 • suurendada luude tihedust (Masayuki Kawakami, Kurashi University of Science and Arts, 1998);
 • elimineerida imikutel esinevat kõhulahtisust (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
 • elimineerida imikutel kopsupõletikku (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
 • kiirendada haavade paranemist (Dr. Muiz, Hospital Kuala Lumpur, 2009).

Koostisosad

Suhkur (melass /oligosahhariidid) – 121.8 mg, kreegiekstrakt (Prunus domestica) – 48 mg, spinat (Spinacia oleracea L.) – 16 mg, Hiina taralõng (Lycium chinese) – 6 mg, Shiitake seened (Lentinula edodes) – 5 mg, Sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) – 3 mg, viigimari (Ficus carica L.) – 3 mg, Mustikas (Vaccinium spp.) – 2 mg, Punane hiina porss (Myrica rubra) – 2 mg, Juuno sidrun (citron) (Citrus junos SIEB. ex Tanaka) – 2 mg, Agaricus seen (Agaricus blazei) – 2 mg, Maitake seen (dancing mushroom /Grifola frondosa) – 2 mg, merevetikas Hizikia fusiforme (Hizikia fusiforme) – 2 mg, Wakame pruun merevetikas (brown seaweed) /Undaria pinnatifida) – 2 mg, Konbu puunvetikas (kelp /Laminaria japonica) -2 mg ,Värvisafloori seemneõli (Carthamus tinctorius L.), kammkarbi kestapulber (Patinopecten yessoensis), taimne emulgaator rasvhapete polüglütserooli estrid, mesilasvaha, karamell, letsitiin, želatiin (veise), glütseriin, elus piimhappebakteri kultuurid: 

 • Bifidobacterium breve ss. Breve – 1×109 CFU
 • Bifidobacterium infantis ss. Infantis – 1×109 CFU
 • Bifidobacterium longum – 1×1010 CFU
 • Bifidobacterium lactis – 1 x 109 CFU
 • Lactobacillus acidophilus – 1×1011 CFU
 • Lactobacillus brevis – 1×109 CFU
 • Lactobacillus bulgaricus – 1×109 CFU
 • Lactobacillus casei ss. Casei – 1×109 CFU
 • Lactobacillus fermentum – 1×109 CFU
 • Lactobacillus helveticus ss. – 1×109 CFU
 • Lactobacillus plantarum – 1×109 CFU
 • Streptococcus thermophilus – 1×1011 CFU

 

12 probiootikumitüve, mida on kasutatud Dr.OHHIRA® probiootikumides :

Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium breve ss. breve
Toetab seedesüsteemi mugavat ja regulaarselt toimimist; aitab immuunsüsteemi korras hoida
Bifidobacterium infantis ss. infantis
Toetab mugavat seedeprotsessi nii maos kui ka soolestikus.
Bifidobacterium longum
Aitab organismil töödelda toidus sisalduvaid nitraate ja neist vabaneda.
Lactobacillus acidophilus
Hoiab immuunsüsteemi korras; aitab säilitada normaalset kolesteroolitaset.
Lactobacillus brevis
Toodab naturaalseid bakteriotsiine(looduslik antibiootikum), mis immuunsüsteemi korras hoida aitavad.
Lactobacillus bulgaricus
Toetab mugavalt toimivat seedimist ja aitab hoida tervislikku maohappesuse taset.
Lactobacillus fermentum
Hoiab immuunsüsteemi korras ja aitab aktiveerida lämmastikku.
Lactobacillus casei ss. casei
Hoiab immuunsüsteemi korras, toetab rakkude normaalset kasvu ja apoptoosi.
Lactobacillus helveticus ss. jagurti
Hoiab immuunsüsteemi korras ja toetab keha võimet tagada rakkude normaalne kasv.
Lactobacillus plantarum
Toodab looduslikke bakteriotsiine(looduslik antibiootikum), mis aitavad immuunsüsteemi korras hoida.
Streptococcus thermophilus
Soodustab antioksüdandi SUPEROKSIIDI DISMUTAAS tootmist.

Kasutamine

Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Noorematele kui kolme aastastele on soovitatav pigistada välja kapsli sisu (lämbumisohu tõttu).

Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1-2 kapslit päevas, 40 minutit enne või 2h peale sööki. Peale tuleks juua vett.

Dr.OHHIRA® probiootikumid sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele. Samuti sobivad meie probiootikumid allergikutele (piima- ja gluteenivaba),

Tähtis on toituda tasakaalustatult ja elada tervislikult.

NB! Kui te ei ole varem Dr.OHHIRA® probiootikume tarbinud siis on mõistlik alustada 1-2 kapslit hommikul ja õhtul esimestel päevadel (ehitamaks üles mikrofloorat), hiljem võite võtta ainult 1 kapsel päevas. Enamus inimestele piisab ühest kapslist päevas.

Ära ületa päevast lubatud kogust.
Kõrvalmõjud: Kui kasulikud bakterid teevad organismi puhastades ja soolestiku keskkonda parandades oma tööd, siis võivad tekkida ajutised kõrvalmõjud nagu kerge puhitus või kõhulahtisus.

Kui sellised sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva konsulteerige palun oma arstiga.

Kogus

Pakis on 30 kapslit.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendusena.

Video

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dr. OHHIRA® 3-aastane retsept 12 sordi hapendatud piimhappebakteritega”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…