Jana Hallas: Kiire ja loomulik taastumine operatsioonijärgselt ja antibiootikumikuurist.

Disainer, stilist, laulutekstide autor ja 9-aastase poja ema Jana Hallas jagab oma kogemusi Dr.OHHIRA® probiootikumide ja kollageeniga. Miks otsustas ta just Dr.OHHIRA® kasuks ja milliseid muutusi on Dr.OHHIRA® toodete tarbimise järgselt täheldanud?

„Olen teadlik, et organismi tervis algab soolestikust. Mandlilõikuse eel hakkasin uurima erinevaid probiootilisi toidulisandeid. Kuna iga operatsioon ja kõiksugu sekkumised organismi normaalsesse funktsioneerimisse on kehale šokk, lootsin, et leian selle õige probiootilise toote, mis aitab mu kehal operatsioonijärgselt kiiresti ja täielikult taastuda.

Usun, et kõik elav ja looduslik – täpselt see, mis Dr.OHHIRA® tootes esindatud, on meie organismile parim, seepärast saigi otsus just Dr.OHHIRA® toodete kasuks langetatud. Lisaks usaldan oma sisetunnet ja tol hetkel lihtsalt tundsin, et see ongi see õige.

Taastumine mandlilõikusest, mis täiskasvanutel on üsna vaevaline ja valulik, möödus minu jaoks lihtsalt. Mul ei esinenud mitte ühtegi vaevust, millega kogenumad tuttavad eelnevalt hirmutanud olid. Isegi operatsioonile järgnenud antibiootikumi kuur, ei paisanud mu organismi tasakaalust välja, vaid möödus samuti leebelt. Kindlasti on kiirel taastumisel ja organismi tasakaalu säilimisel kogu antibiootikumi kuuri vältel suur roll just Dr.OHHIRA® probiootikumidel.

Olen hetkel Dr.OHHIRA® tooteid – probiootikume ja kollageeni, tarbinud veidi üle 2 kuu ja usun, et paljud muutused alles hakkavad endast märku andma. Antibiootikumi kuuri järgselt sai probiootikumidest turgutust ka minu poeg, kuid tavaolukorras, kui tervis korras, ma seda lapsele siiski ei anna, sest, usun, et noor organism saab ja peabki enamasti omal jõul hakkama saama.

Loodan, et kollageeni toel püsib mu nahk jätkuvalt pehme ja elastne ning samuti ka liigeste töö. Soovin ka edaspidi teha hommikuti mõnusa sörgiringi, mitte vaid jalutada ja kollageenile sean ses osas kõrged ootused.

Nii probiootikume, kui kollageeni soovitaksin kuuridena kõigile täiskasvanuile, eriti just perioodidel, kui organism vajab lisaenergiat ja jõudu.“

Vaata, mida Jana Dr.OHHIRA® probiootikumidest Buduaarile rääkis:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=i_oSBmYOEBo[/embedyt]Jana Hallas